Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dopiero ostatnio

@josedra52: friends, sezon 1, odcinek 1 bądź 2, rok 1994, polecam obejrzeć ( ͡ ͜ʖ ͡) wątek trwa przez wszystkie sezony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misticmac: jestem mobile i ten cytat i tak musiałem przepisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
obecność wątku dwóch lesbijek wychowujących dziecko przez wszystkie 10 sezonów to niezbyt często?
@alienv: motyw przez 10 sezonów brzmi fajnie, ale policz czas antenowy czy odcinki w których Susan i Carlo wystąpiły. Jeżeli na cała telewizje, czy rożnego typu ekranizacje to jest dla ciebie często to spoko. Tylko kolega napisał zupełnie o czymś innym. Teraz to się pojawia zdecydowanie częściej niż wcześniej. Także nie wiem czego chcesx dowieść
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misticmac: to nie jedyny przykład, jest ich dużo i od dawna, to że wcześniej ich pewnie było mniej to nie znaczy że myśleliśmy że nie istnieją ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Also w wielu serialach i grach się pojawiają. Pojawiały się w left behind które ocenę maja jednak normalna. Wątek Ellie był też w 1 i każdy kto grał to pamięta.
Chce dowieść tego, że próba dowiedzenia tego
@alienv: tzn wątek Ellie był poruszony dopiero w dodatku, gdzie jakaś czesc w niego nie grała i było wielkie poruszenie , ze na sile wciskają ja jako lesbijkę. Ponadto od leakow i trailerów był mocny hejt na aparycje abby. W wuj ludzi pisało, ze to trans. Oczywiście to nie prawda, ale już to było traktowane jako argument przeciwko grze. Ale ogólnie, większość krytyki na grę, spada od osób, które w nią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Misticmac: w jedynce były znaki, ale zlituj się chcesz dziewczynkę na gang bang wysyłać żeby mieć pewność że jest homo?
Wielkie poruszenie? Parę osób pewnie coś krzyczalo, ale wiele się nie stało. Dodatek nadal jest dobrze oceniany.
Abby to inny temat. Raz że byłby hejt na nią nawet gdyby to była gorąca blond laska w bikini. A dwa to że jej budowa ciała i wygląd czynią ją przepaskudna po prostu ułatwia
@alienv: pare osób? Nawet tutaj tag był
#!$%@? wysrywem o wpychaniu lgbt na sile i ludzie się dziwili, ze Ellie jest homo. Btw co ma gangbang do homo:D co do gameplayu. Jest kilka nowości, jest dużo bardziej dynamaiczny, mi się podoba. Natomiast nie wiem czego ludzie oczekiwali. Ze jedna z ostatnich gier na ps4 przedstawi coś innego? Innowacyjnego? Jakby to było ps5, to rozumiałbym hate, ale na ps4? Cmon. Imo, jedyny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misticmac: parę osób, irytuje cię to to pamiętasz, ja scrollowalem dalej i nie robiło to na mnie wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gang bang do homo nic nie ma, ale przeczytaj jeszcze raz, jaki coming outoczekiwalbys po 14 latce?
Parę zmian powiadasz? Xd no po tylu latach parę zmian to faktycznie powód na 10/10 xd
Zwłaszcza że te zmiany to odziedziczył w większości po U4, o czym
@alienv: a gdzie ja napisałem, ze gra jest 10/10? Więcej zmian nie było potrzebnych. Czego ty tam oczekiwałeś?

Scrollowales? Dosłownie teraz w #!$%@? tagu jest #!$%@? lgbt. Odkąd wyszło, ze Ellie jest lesbijka (po trailerze) było gorzej. Jakie były te znaki w jedynce?
@Misticmac: Nie pisales, ale 10/10 bylo mnostwo i niesmak pozostal ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczekiwalem kontynuacji, jak nazwa wskazuje, historii na poziomie nie niższym niż 1 czesc. To byla jedyna gra na ktora czekałem w tej generacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Scrollowalem, chyba ze ktos napisal z sensem i cos wiecej niz uuu lgbtartvagd. Gorzej to by bylo jakby Joel byl gejem, a
@alienv: nie prawda. Po pierwszych trailera h przedstawiających Ellie jaka lesbijkę, a potem trailer ze scena torturowanej abby była mowa o #!$%@? lgbt wszędzie, bo zrobili z Ellie homo i dodali do rozgrywki transa.
@alienv: co ciekawe, JeszcE wczoraj czytałem coś na temat orientacji abby, co dobitnie pokazuje, ze ludxie w grę nie grali. Ba, ci wielcy fani, nie grali w dodatek, który jasno pokazywał orientacje Ellie. Poszperałem i w podstawie na 99% nie było nic o jej zamiłowaniu do tej samej płci. Wątek dopiero padł w dodatkuz
@Misticmac: Co do watkow orientacji Ellie nie bede sie spieral bo mozliwe ze to dopiero w dodatku wyszło, ale Druckman kiedys wspominal ze zawsze miała być taka, wiec cytujac klasyka "nawet jak tego nie okazywała, czuła to" :)

no scena seksow abby wyciekla tez, wiec rozniie moze byc, transsex to nie jest bo od czasow pierwszych spoilow mowilo sie ze jest to corka doktorka - ale moze jest bi? albo jakas