Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ostrzyjnoz no myślę że przede wszystkim...

Tak samo z korkami analnymi i kulkami... Chińskie podróbki mają niedoróbki, ostre nadlewki z formy, ale kiepsko wyschnieta farbę i trzeba je poprawiać nożem i pilnikiem

Za to lovense polecam. Sterowanie z telefonu zajebiste zwłaszcza jak jest się na obiedzie w restauracji i zaczyna się masować łechtaczkę partnerki gdy ta siedzi na przeciwko a dookoła są ludzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LadniePieknie: pracuje z kobietami, min patrze im na rece, te wszystkie "fikolki" jakie wyprawiaja z takimi pazurami.. to na prawde trzeba lubic utrudniac sobie zycie
@laventel: Ja tu się wypowiadam jak faceci, bo większość z nich też tego nie rozumie, nie jako baba. Ja o tym wiem, że i ludzie z kilkuset centymetrowymi jakoś żyją. Co nadal nie zmienia faktu, że ani to praktyczne (co najwyżej do zdzierania naklejek i rozczepiania klocków lego), ani ładne.
@ostrzyjnoz no kwestia przyzwyczajenia, mi duzo wygodniej wiele rzeczy robić z dłuższymi paznokciami ale nie mogę mieć takich ze wzgledu na gitarę, a kwestia wyglądu to już sprawa gustu, wiec