Wpis z mikrobloga

Zamówiłem ten perfum, domyślałem się że w tej cenie mogę się spotkać z podróbką, ale w opisie było wyraźnie napisane że to jest oryginał itp, więc mówię co mi tam.
Przyszlo jakieś gówno w kartonie rodem z tureckich bazarków, zapach nawet nie podobny do oryginału a do tego wszystkiego przy pierwszym pryśnieciu rozwalił się frontowy plastik xDD

Co robić?
#allegro #januszebiznesu
Gabewu - Zamówiłem ten perfum, domyślałem się że w tej cenie mogę się spotkać z podró...

źródło: comment_15926852192Od54gQKAjzIsd1TQ1rbeS.jpg

Pobierz
  • 13
@Gabewu: zgłoś do sprzedawcy zwrot na zasadach rękojmi przez dyskusję

możesz żądać od niego pisemnego oświadczenia o zaprzestaniu działania handlu tym towarem oraz żądać zasądzenia odpowiedniej sumy pieniężnej na określony cel społeczny związany ze wspieraniem kultury polskiej, ochroną dziedzictwa narodowego lub ochroną konsumentów i jeśli tego nie zrobi to możesz go pozwać i/lub zgłosić na bagiety

w gruncie rzeczy nie warto, zgłoś reklamację i jak dostaniesz kasę daj negatywa
via Android
  • 0
zapomniałem o rozwiązaniu sprawy. sprzedający upierał się przez kilka dni że to oryginał i proponował nawet zwrot kosztów ale nie dałem się i napisałem mu że oprócz zwrotu kosztów może ponieść koszty utylizacji. finał taki że oddał mi kasę a perfum używałem po sraniu jak gości miałem