Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zdarzylo Wam sie kiedys ze jakas dziewczyna wykazała Wami zainteresowanie? Usmiechnela sie, zagadala itp? Chodzi mi juz bardziej o czasy po-szkolne. Czy zawsze to Wy musieliście cos dzialac w ciemno? #seks #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eec9c744a33e3d6b91bc11c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: na studiach dowiedziałem się że jedna dziewczyna pytała się czy jestem singlem moich koleżanek ale nie wiem czemu powiedziały że nie jestem.
Jakieś uśmiechy w autobusie czasem a innych brak bo dość często siedzę w piwnicy.
SpoconaDama: Zdarzyło sie kilka razy na pierwszym roku studiów, ale powiem ci że tylko jedna była na tyle normalna by zbudować jakiś sensowny związek.
Była taka co po 10 min rozmowy zaczęła mnie macać bo bicepsach xD
Jakby cie interesowały miejsca to było na siłowni, dworcu, pracy, pociągu.

Zaakceptował: sokytsinolop
przystojny gość: praktycznie każde wyjście z domu jakieś subtelne znaki (spojrzenia, uśmiechy), kasjerki zagajają np. "ładna karta z jakiego to banku".
najlepiej widoczne to jest to przy wyjściach do klubu, zaraz laski tańczą obok czasami nawet są nachalne i przeszkadzają wchodząc na mnie, zdarzało się ze stawiały drinki xD

chociaż na mieście nigdy nie zostałem zapytany o numer, ale w klubie zdarzało się ze miałem proponowany seks. Ostatnio #!$%@? zrobiłem eksperyment