Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends
Po 10 latach grania tak ciężko quitnac, nie chce mi się trochę uczyć nowej gry ale to przykre co się nią stalo. Juz nawet reddit sie nie #!$%@?, codziennie kilka wątków o tym że leave buster nie działa, a inting NIGDY nie spotka kary, juz nawet jesli robi to streamer. Za to są super restrykcyjne kary chatu, dostajesz w 8/10 gier afka lub inta i jak puszcza Ci nerwy to riot dokarmia trolli dodatkowo karząc tych którzy mieli zrujnowane gry i się wsciekli...

Dodatkowo co odpalenie klienta losuje sie buga, bug run, brak polaczenia z chatem, nie dziala loot, zwiechy w okienku honoru, przycisk reconnect po zakonczonej grze. Koło fortuny z bugami do wylosowania. Rzuca kilka misji jak psu przysmak i pora na valoranta... i jeszcze ludzie twierdzą że valorant ma szanse z CSem XD, nie z takim podejsciem do graczy jaki jest w lolu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YodaMonster: jeśli chodzi o community to jest strasznie toksyczne, ale tak ogromne, że nie mogą tego tak łatwo ogarnąć.
Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o bugi... Nie rozumiem jak tak ogromna firma nie może sobie poradzić z tak oczywistymi bugami jak freez klienta po meczu. Cały klient ogólnie do #!$%@?. Ze starym klientem nie było takich problemów.
Z czasem ludzi zacznie ubywać jak zostaną przy obecnej polityce
  • Odpowiedz
@lucaseq: oczywiście że mogą ale nie gdy jedyne kary to automat za chat, a support to boty co potrafią napisać że trzeba było intera zmutować to by przestał XD ja nie wymagam od riotu rozstrzelania wszystkich trolli w jeden wieczór, ja bym chciał żeby robili COKOLWIEK, a od 3 lat nie robią nic, przez co trolli przybywa i normalnych graczy ubywa, bez reakcji będzie tylko gorzej, a jest już tragedia.
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Gra nie trzyma mi ustawień, co grę wielkość kursora i move camera on revive do zmiany. Co ciekawe wcześniej też samo mi zmieniało ustawienia, tylko inne. XD
  • Odpowiedz