Wpis z mikrobloga

@teperkov: Objawy: 1. Zaczęło się w niedziele, lekka gorączka, dreszcze. 37,4. W nocy doszedł znaczny ból z tyłu głowy oraz oczodołów. 2. Poniedziałek dreszcze, gorączka, 38,4 - ból głowy, ból pleców odcinek między łopatkami. 3. Wtorek 38,7 ból pleców między łopatkami, straciłem węch. Środa - poprawa, mniejsza gorączka około 37,2. Ból pleców utrzymuje się. Dzisiaj - lekka zadyszka. Nie cały czas. Działa to trochę falami, jest dobrze, po czym zadszyka. To
@RoastieRoast: Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym dziedziczeniem. Jeżeli zostaniesz zarażony koroną - to nie zarażasz tego samego dnia, tylko zwykle po 5 dniach wzwyż. Gdyby dzieciak był pierwszy to najpierw zacząłby chyrlać a dopiero później ja. Byłoby przesunięcie w czasie. Po prostu złapaliśmy w tym samym czasie.
@Phaeote: Warszawa. Ja zrobiłem testy na własną rękę, ponieważ zaniepokoiły mnie objawy. Koszt prawie 500 zł. Teraz laboratorium automatycznie wysyła wynik do sanepidu i prawdę mówiąc czekam na telefon od sanepid. Jestem ciekawy jak ta machina działa.