Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak popsuty telefon może niekiedy zniszczyć człowiekowi plany i w miejscu zatrzymać go xD
Zamierzałem sobie uzbierać pieniądze na słuchawki douszne bezprzewodowe, wtedy zacząć ćwiczyć jakoś i w ogóle jeździć na miasto, ogarnąć sobie pracę sezonową na te wakacje, itd. No wiadomo, idąc gdzieś czy na moim zadupiu czy w mieście do pracy albo na spotkanie ze znajomymi, generalnie zawsze lepiej się chodzi z słuchawkami, jeśli jest się samemu (przynajmniej mi jest tak lepiej zwykle).
A tu nie ma dostępu do telefonu, to kasę z słuchawek trzeba będzie wydać na naprawę i to prawdopodobnie jeszcze z jakimś dodatkiem, bo słuchawki 99 a naprawa prawdopodobnie 130 zł, nie ma jak wyjść gdziekolwiek na dłuższą metę, bo człowiek bez kontaktu, więc co za tym idzie, nie ma jak ogarnąć sobie pracy na żywo, człowiek jest do laptopa przykuty żeby mieć jakiś kontakt z kimkolwiek i jeszcze trzeba kombinować tak, żeby rodzice myśleli, że telefon jest sprawny i wszystko działa...
##!$%@? #telefony #przegryw #maruda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xiaomi_lepsiejsze: Niestety moja mama lubi obarczać mnie winą różnego rodzaju rzeczami i zawsze jak coś się popsuje (a nie zawsze psuje się z mojej winy, niektóre rzeczy psują się też same ;) ), więc jeśli się da, wolę nie mówić. Tym bardziej, że ten problem z telefonem się powtarza i już raz był naprawiany, tyle że naprawiał go przyjaciel rodziny
  • Odpowiedz
No ja go nie kupiłem tylko dostałem, a pudełko gdzieś zapodziałem. No nic nie poradzę. Ale gość, z którym się umówiłem na naprawę powiedział mi, że jeśli rozbierze telefon i wystarczy naprawić bez konieczności wymieniania jakiejś części, to wyjdzie tylko 20 zł, natomiast jeżeli będzie trzeba coś wymieniać i jakąś część kupić, wtedy będzie to koszt 130 zł. Trochę dziwne, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie...
  • Odpowiedz
Hahaha beka z ciebie przegrywie, mnie stać na oryginalne galaxy buds za 650zl które kupuję od tak, nie patrząc nawet na pinpad
  • Odpowiedz