Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007 Normalna babka a wy piszecie o niej, jakby wam cos zrobila XD Ehh wykopki, wam juz tak ta piwnica do lba uderzyla ze terapia nie pomoze

No ale czego sie spodziewac
Kobieta przed 30 szuka kogos - zle
Kobieta przed 30 nie szuka nikogo - zle
Kobieta po 30 szuka kogos - zle
Kobieta po 30 nie szuka nikogo - zle

Ogarnijcie dupy, swiat nie jest czarno bialy i na pewno
@GrindujTopy: Nie tylko sebki nie chcą się hajtać. Jest też od groma Piotrusiów Panów, mamisynków etc. Którzy nie mają jaj by zrobić ten krok do przodu. Znam osobiście takie przypadki gdzie faceci byli z dziewczynami po kilka lat, mieszkali razem itp a ślubu nie ma.
@GrindujTopy: i ile z tych małżeństw jest szczęśliwa ze sobą.. jak współlokatorzy, zdrady też mile widziane, przebywanie w piwnicy, niechęć powrotu z roboty do domu :( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie można być szczęśliwym z kimś jeśli nie potrafi się być solo.
@Poziomkapomezu: znam takie małżeństwo, pobrali się zupełnie bez sensu bo się ledwo znali. oboje po prostu nie chcieli być samotni, każdy się śmiał, że zaraz będzie rozwód. Są już razem z 4 lata i bardziej zakochanej pary na oczy nie widziałem. :D różnie bywa, ja przykładowo nie chce ślubu przed 30 choćby nie wiem co.
@GrindujTopy: gratuluję, jedna para. Na sztuki to i ja pewnie takie bym znał ale niestety jest to gruba nisza i lepiej nie wiązać się z kimś jeśli się "nie chce być samemu". Zamęćzyć się można z taką osobą, która szukała plasterka na samotność ( ͡º ͜ʖ͡º)