Wpis z mikrobloga

Głównie tym że jest opcja subskrypcji i fajna gra w szybkim tempie na Arenie, gdzie można kupować bilety.
Ściągnąć można normalnie i sobie wypróbować. Rzecz w tym że zaczęłam tam grać i kilka rzeczy wzbudziło moje podejrzenia. Chciałam wiedzieć czy ktoś też coś zauważył. Na razie do nich napisałam, zobaczę co odpiszą. Jeśli nic albo zaczną kręcić wtedy napiszę więcej.
@etui64
Pytania sa ciagle takie same. Po kilku rundach na arenie znalem juz kazda odpowiedz i non stop robilem maxa.

Poza tym, ciekawy jestem na ile to gracze a na ile boty podbijaja stawke, zeby kupowac bilety i robic wyniki.
Najlepsi maja po 8-10k punktow w kategoriach. Toz to przy maxie punktow na runde, daje okolo 40 rozegranych rund. To wiecej zuzytych biletow niz wygranych za pierwsze miejsce w rankingu.
@jepanseque:
Pisałam do nich w sprawie botów. Twierdzą że były jako wersje testowe, natomiast dziwna punktacja spowodowana była tym, że każdy nowy gracz dostawał na start 1000 punktów.
Ja gram od czasu do czasu, głównie dla ćwiczenia pamięci. Klasyczna gra mnie zniechęciła, bo doszłam do takiego etapu że nie ma możliwości przebicia się do pierwszej pięćdziesiątki. Kto grał od początku, miał szansę, mnie nikt nie dał gratisowych punktów, mimo że zaczęłam