Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jak to jest z zakupem używanych #rolki? Rozważam nad 2-miesięcznymi Oxelo, bo w Decathlonie pustki :X Można tam przeprać tę skarpetę? Co warto sprawdzić?
  • 22
@Lewic: Sam miałem kilka par używanych rolek i nigdy nie narzekałem i to kupione w internetach więc nawet ich nie mogłem obejrzeć. Jak dobre to kupuj i wyebka na wszystko.

btw. Nawet nie prałem tyko śruby sprawdziłem by kółek nie pogubić. Aj zapomniałem, czasem ludzie za mocno ośki dokręcają i gwint urywają w szynach ale to raczej dotyczy stalowych osiek więc raczej Seba.
@4x80: @Sackaf: dzięki za rady, myślę, że w takim razie chociaż warto je zobaczyć. To mają być moje pierwsze skorupy i jakby nie patrzeć pierwsze poważne rolki, więc liczę na sztos
@Lewic: ja się przesiadłem z fitnesowek na fr1 i powiem ci że jest kosmos, ale gdybym miał wydać ponad tysiaka na rolki to bym dalej jeździł na tamtych z kilometrową szyną xd
o dzięki, rozumiem że tym startym do zewnątrz?


@Lewic: Tak i to w obu rolkach. Pierwsze koło na miejsce trzeciego, drugie na czwarte i wszystkie odwracamy.
@4x80: a ok :) myślę że na początek zmienię tak jak radziłeś w każdej rolce osobno (1-3, 2-4) i zobaczę jak się śmiga. Generalnie wszystkie kolka wyglądają równo oprócz pierwszego w prawej rolce (chyba od hamowania?). Rolki używane ponoć dwa miesiące choć skorupa porysowana ale to chyba już taka przypadłość