Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie bardzo na minus - DUDA/TRZASKOWSKI/KAMYSZ, tak sobie - Bosak, ten Witkacy ze spółdzielni mieszkaniowej, na plus Hołownia, Żółtek i przede wszystkim Tanajno. Powiem szczerze, że ten Tanajno na tyle dobrze, że aż chyba Konfa straci ten mój głos. Jak wasze odczucia?
#debata
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zerqahh: chciałbym znać dłuższa perspektywę tego, co robił pan Tanajno, bo jedyne z czego go kojarzę to jak na proteście przedsiębiorców siedział na ulicy i palił szluga i chodził z tym panem co krzyczał ciagle obok siebie
  • Odpowiedz
@alsakian: @speedse: Żółtek śmiechowy ziomek, ale wcale niegłupio gadał. O Tanajno powiem szczerze, że sam nic nie wiem, ale wywarł na mnie na tyle wrażenie, że zaraz zrobię research. Ogólnie Bosak straszna cipka, ani się odgryźć, gadał jak kolejny PR'owy bot. Tanajno przewyższa go charyzmą o lata świetlne.
  • Odpowiedz
@zerqahh: szkoda właśnie, że to nie była debata tylko takie minutowe szybkie przedstawienie, nawet nie mieli czasu się pogryźć :/ a chciałbym zobaczyć, jak mój hipotetyczny przyszły prezydent potrafiłby się odnaleźć we wrogim środowisku
  • Odpowiedz
@speedse: Nie potrafię zrozumieć dlaczego TVP/Polsat nie zorganizują debaty mimo wszystko w normalniejszej formule - nawet kosztem Trzaskowskiego i Dudy, którzy pewnie i tak by przyszli gdyby miała się odbyć.
  • Odpowiedz