Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy nigdy nie docenili Twojej rasy i nigdy nie powiedzieli Ci w Twoim jezyku "dzien dobry", ale Ty i tak pamietasz jak to okno konfugiracji sysemu zajebiscie weszlo z zajebista animacja.

#apple #iphone #macos #macbook
G.....n - To uczucie, gdy nigdy nie docenili Twojej rasy i nigdy nie powiedzieli Ci w...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaelwyn: Ach, piękne to były czasy. Wtedy nie było stać mnie żeby mieć maka i kombinowałem z instalacją na wirtualnej maszynie żeby się obyć z systemem. Wydaje się ze mimo wszystko komputery w tamtych czasach były jakoś lepiej dopracowane, system lepszy.... teraz korzystanie z MacBooka przyprawia mnie o zawrót głowy w zupełnie inny sposób, bardziej negatywny niestety
  • Odpowiedz
Wtedy nie było stać mnie żeby mieć maka i kombinowałem z instalacją na wirtualnej maszynie żeby się obyć z systemem. Wydaje się ze mimo wszystko komputery w tamtych czasach były jakoś lepiej dopracowane, system lepszy....


@MuchomorSromotnikowy: no raczej bym nie powiedzial ze system lepszy w stosunku do PlayStaion 5....

teraz korzystanie z MacBooka przyprawia mnie o zawrót głowy w zupełnie inny sposób, bardziej negatywny niestety


@MuchomorSromotnikowy: zapewne myli
  • Odpowiedz