Wpis z mikrobloga

Ty rudy @diabeu997 znowu chciałeś byc zabawny wrzucając filmik jakiegos uposledzonego typa i pisząc że to ja dobra ale co mnie bardziej znowu rusza w komentarzach w których @Analne_Dildo punktuje Cie niesamowicie co robisz rudy grubasie ? ano właśnie znowu piszesz o jakiś małolatach które piszczały z rozkoszy #!$%@? ludzie no jak można być aż takim przegrywem weź ty zamknij mordę zawiń rudą kitę a nie #!$%@? mitomanie jak konon że małolaty dumałeś na dowód wrzucając jakąś #!$%@?ą fotkę #!$%@? wie kogo odwróconego plecami leżącego na łóżku pisząc że to twój podbój z tindera , do tego ruda fajo z efektem lustrzycy czyli niedostrzegania #!$%@? przez brzuch usuwasz komentarze na YT jak Ci ludzie prawde piszą że jesteś nieśmieszny i dajesz się poniżać kononowi za #!$%@? tel trwający 3 minuty paziu
#kononowicz #patostreamy
  • 33
@mojenowekonto: No to zapraszam na tosta, odezwij się do mnie na priv, to się w miarę możliwości ustawimy (serio mówię). A jak już będziesz się do mnie wybierał, to weź ze sobą mamę, tylko upewnij się najpierw, że zdążyła się umyć po ostatnim ruchaniu z twoimi kolegami z klasy (podobno ty już im się zbudziłes)
@diabeu997: #!$%@? rudy nawet jak na głupka masz w #!$%@? mitomanię najpierw wypisujesz że ruchasz podkreslajać ze ale serio a teraz że już dwa razy rekę sobie złamałeś ... i też ze ale serio nawet #!$%@? kłamać nie umiesz
@mojenowekonto: Czyli jednak nie interesuje cię uczciwa ustawka dla sportu. Tak jak myślałem, jesteś dzieciakiem który głośno szczeka zza klawiatury. Weź lepiej zawołaj matkę (pod warunkiem, ze koledzy twojego ojca już skończyli ja ruchac xDDD)
@diabeu997: dla twojej wiadomości mam ponad 30 i trenowałem sporty walki , każdy kto trenował nie wypisuje takich gróźb jak ty na necie bo wie na co go stać jesteś dla mnie paziem w dodatku rudym jedye co możesz to wymyślać rzeczy w które sam chcesz wierzyć ze sie umiesz bić i ruchasz ... czy ty serio myślisz ze poważny facet będzie jechał do ciebie pół polski by ci dac w
@mojenowekonto: No, w sumie na twoim miejscu tez bym się w długa podróż po Polsce nie wybierał, tylko w pierwszej kolejności wziął się za opanowanie podstaw poprawnej pisowni (wiesz, składnia, interpunkcja, ortografia i te sprawy - na każdej płaszczyźnie se nie radzisz), bo jak czytam to co piszesz, to mam wrażenie jakbym majora słuchał
@Meczuluteru: No sorry, wiem że to nie jest najwyższa forma dyskusji, ale jak przychodzi mi rozmawiać z takimi bezmózgami jak kolega z zielonym nickiem, to uwierz mi, ze nie mam innego pomysły, jak inaczej mógłbym do nich trafić