Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calete: nie każdy się załapał (ale nie wiem czy dalej jest taka opcja) by #!$%@?ć gp na trzy lata za grosze. Choć osobiście xbox bez gp jest bez sensu. Przynajmniej do nowej generacji, kiedy to po prostu będzie bardziej pasował do salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@calete chodzi o to że gry na GP rotują, więc nie są tam na zawsze. Jeżeli będziesz do tej gry wracał lub chcesz żeby ładnie wyglądała na półce to kupujesz.
  • Odpowiedz
@calete: są osoby, które np. grają tylko w Forzę, po kilku miesiącach wychodzi taniej kupić pudełko (lub cyfrówkę bo taniej). Mam też znajomych, którzy mają Xboxa i nie korzystają z GP oraz takich, którzy np. Ori czy Gears5 kupili w pudełku celem wyrażenia wsparcia dla deweloperów gry.
  • Odpowiedz
@nobrain: podoba mi sie ta wymiana :D wszystkie ktore polece mozesz obejrzec na netflix i naprawde baaaardzo szczerze je polecam :
contratiempo, palmy w sniegu, interstellar, incepcja

i jeszcze jeden ktorego nie ma na netflixie, ale tez jest niesamowity, niemiecki (nie zniechecaj sie przez to), caly film zostal nakrecony na jednym ujęciu - https://www.filmweb.pl/film/Victoria-2015-734407
  • Odpowiedz
@calete: samochodowke i otwarty swiat juz masz. platformowka - ori albo guacamelee, dla mnie topka w tej kategorii. z walking simow moi faworyci to what remains of edith finch, oxenfree i gone home, swietne historie. wsrod horrorow dla mnie numero uno to resident evil, mozesz zaczac od siodemki a pozniej ogrywac remastery dwojki czy trojki, super polaczenie przygodowki z dreszczykiem emocji, jesli szukasz coopa to sea of thieves czy world
  • Odpowiedz