Wpis z mikrobloga

Pasta: Maciek i Szarpanki
Mam na imię Maciek, jestem pensjonariuszem szpitala psychiatrycznego od 2 miesięcy. Boję się wychodzić na zewnątrz od czasu gdy mój świat legł w gruzach
Był to pochmurny poranek, jak co dzień przeglądałem moją ulubioną witrynę vikop by obrażać tych szowinistycznych mizoginów,
Nałożyłem hełm, przywdziałem zbroję (na razie z kartonu ale miałem sobie zrobić taką z aluminiowych puszek ) i mój wierny miecz ,,Virginis "
W oczy rzucił mi się filmik wstawiony przez jednego degenerata
przyjrzałem się mu
W miniaturce filmu zobaczyłem całkiem normalnego gościa, pomyślałem ,,heh pewnie drze kota na tych chorych mężczyzn z mgtow,czy od różnych pilli i teraz mają o to ból tyłka, jak ja ich nienawidzę
kliknąłem odtwórz.
Do teraz ten obraz i słowa powodują u mnie gęsią skórkę

Laski chcą tylko Karuzeli #!$%@?ów a po 30 przychodzi czas na spokojnego bieciaczka

Gdy tylko to usłyszałem z ust tego normalnego przecież gościa świat zmienił się w obślizgłe zielone cyferki, z moich oczu opadło bielmo, moje uszy zaczęły krwawić. Jezu za dużo, za dużo. Zostałem odepchnięty od monitora tak ,że krzesło na którym siedziałem przewróciło się a ja sam wylądowałem na drugim końcu piwnicy. Próbowałem wstać ale nogi odmawiały mi posłuszeństwa, za dużo, za dużo widzę, wyłaczcie to proszę, błagam .
Umysł, umysł był wtedy za jasny.
Jak to czyżby ci sami goście, którzy obrażają p0lki byli tacy jak ja ? Czyżby to byli zwykli goście których widzę w sklepie, w barach, knajpach? Czyżby nawet mogli by być lepsi ode mnie ?
Usta same wykrzyknęły ,, NNNNNIIIIIIIIEEEEEEEE!!!!!!!!!!"
Zemdlałem
Obudziłem się w szpitalu, przy łóżku siedziała moja mama.
Dowiedziałem się od niej ,że leżę tu już 3 tygodnie. Jestem na obserwacji, chcą dociec jaka była przyczyna tak niezwykłego i intensywnego ataku.
Byłem słaby ale pocieszała mnie myśl ,że na pewno były tu moje przyjaciółki.
Gdy Kaśka skręciła kostkę, przychodziłem codziennie do jej domu, sprzątałem, robiłem zakupy i gotowałem by jej chłopak gdy przyjdzie z pracy miał coś ciepłego do jedzenia.

Może wpadnie Baśka, nigdy nie odmawiałem jej podwózki na imprezy, raz nawet pozwoliła mi iść ze sobą. Szkoda ,że po godzinie przyszedł jej chłopak i musiała się nim zająć ,a byłem właśnie w trakcie robienia całkiem udanej serii pajacyków

NA 100 przyjdzie Małgosia, jestem jej najlepszym przyjacielem, zawsze mi tak mówiła.

Mama powiedziała ,że nikt nie przyszedł, nikt nie pytał co się ze mną stało, nawet na telefonie nie miałem ,żadnych wiadomości

Znowu przypomniał mi się ten straszy filmik.....
#blackpill #pasta #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #bialorycerstwo #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
@Dykto: Życie jest niesprawiedliwe , niewiele się różnimy do zwierząt , jesteśmy bardziej inteligentni , mówimy. Ale mechanizmy są takie same kobiety wybierają samców atrakcyjnych fizycznie i z nimi kopulują , wszystkie są takie same , wszystkie pragną jednego i podobnych mężczyzn. Jak mają cieczkę to chcą się ruchać wszystkie bez wyjątku. Po 30 tce gdy zainteresowanie wśród przystojnych mężczyzn spada bo one się starzeją wybierają samca , który im zapewni
  • Odpowiedz