Wpis z mikrobloga

Osobiście znam pannę, która okazało się, roochala się ze swoim koniem, nakryli ją w stajni. Była afera, musiała się przeprowadzić, siadło jej trochę po tym wsztskiem na głowę.
A dziewczyna zgrabna, śliczna blondynka, bardzo ogarnięta, wykształcona. Była w stałym związku z kolesiem nieświadomym, że panna romansowała z koniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Rozmawiałem też kiedyś z pewnym seksuologiem i weterynarzem, podobno to bardzo powszechna praktyka u koniar.
#dogpill #animalpill #koniary #takbylo #heheszki
  • 5
@Kofifix: Pisze tutaj bo pod wpisem o filmie Joker jestem zablokowany.
Dlaczego nie możesz założyć rodziny?
Próbowałeś randkować na Tinderze i badoo czy innym tego typu?
Jesteś dorosły to dlaczego ktoś ma o ciebie dbać?
Kto cię wyzywa i jakie to są słowa?
Dlaczego nie możesz żyć jaki inni ludzie kto tobie zabrania, pracować, kupować mieszkania, jeździć na imprezy, zwiedzać, odwiedzać bliskich?
@mpetrumnigrum:
1 Nie mogę założyć rodziny bo żadna dziewczyna nie chcę ze mną wchodzić w związek
2. Tak wielokrotnie przez badoo i tindera, efekt mizerny tylko kilka par i większość dziewczyn nie odpisywało ale ta która odpisała to i tak nie chciała się spotkać i urwała kontakt.
3. Chodzi tu bardziej o to aby zrozumieć sytauacje i jakieś słowa wsparcia, jak kobieta ma jakiś problem "często wyimaginowany" jest wspierana przez rodzine,
Nie mogę założyć rodziny bo żadna dziewczyna nie chcę ze mną wchodzić w związek


@Kofifix: A może jesteś zbyt wymagający co do wyglądu dziewczyn?
Jeśli na przykład sam jesteś 3/10 to szukaj dziewczyn 2-3/10.

Są dobrze płatne prace dla samotnych. Kierowca ciężarówki co tylko na weekendy zjeżdża do domu lub jeździ za granica.
Operator maszyn leśnych szczególnie gdy Polska firma pracuje w Niemczech języka nie trzeba znać a 10 tys zł