Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś sposób, żeby dostać kod autoryzacyjny do wygenerowania hasła na profilu zaufanym używając niemieckiego numeru? Pajace w dziale pomocy napisali tylko, że "no może nie działać hehe". Jak można było dopuścić taki system do używania? Jeszcze bym zrozumiał, gdybym miał numer w jakiejś dziwnej sieci, ale to przecież o2 - jedna z większych w kraju. Tych rządowych informatyków powaliło czy co?
#profilzaufany
Vielokont - Czy jest jakiś sposób, żeby dostać kod autoryzacyjny do wygenerowania has...

źródło: comment_1592309888xoLRqr8pHUos9rCyVkpj5J.jpg

Pobierz
  • 9
@Dpdp: Mam konto w Santanderze, tak założyłem profil zaufany - ich SMSy dochodzą. Niestety ten potrzebny do wygerenowania hasła bezpośrednio przez profil zaufany nie przychodzi.
@Vielokont: Ale tu nie chodzi o logowanie przez bank. Te dwa banki udostępniają też autoryzację pojedynczych operacji za swoim pośrednictwem, można zmienić metodę autoryzacji na pz.gov.pl
@Dpdp: Chodzi o to, że nie mogę się nawet zalogować na pz.gov.pl, bo nie dostałem hasła do konta. Mam tylko login. A hasła wygenerować nie mogę, bo kod autoryzacji ma przyjść na SMS.
@Dpdp: Nie będę się bawić w takie głupoty tylko dlatego, że jakieś barany zrąbały państwowy portal. Załatwię swoją sprawę w inny sposób. Dlaczego polskie instytucje nawet w wersji cyfrowej są chlewem?
@Vielokont: Cóż, poprawia się, ale jest średnio + o ile Ministerstwa itp. traktują elektroniczną korespondencję poważnie, to w gminach lubią o tym zapomnieć