Wpis z mikrobloga

Hej, jestem właśnie po maturze z matematyki rozszerzonej, którą strasznie zawaliłam. O Mikroelektrotechnice mogę jedynie pomarzyć... czy przy wyniku 100 podst 50(+?) rozszerzenie mogę dostać się na matematykę/ inżynierię akustyczną?
#agh
  • 10
@nonalfa9012:
Mam nadzieję, że masz świadomość, że te kierunki mają fajne nazwy i wydaje się, że tam będziesz niewiadomo jak ciekawe i ambitne rzeczy robił, a rzeczywistość wygląda zazwyczaj dużo gorzej.

Mikroelektronika to normalnie specjalność elektroniki. Jest to dość wąska i specjalistyczna dziedzina i o ile mi wiadomo, nie ma AŻ TAK wiele firm, które się tym zajmują. Ja bym POWAŻNIE rozważył pakowanie się na 4 lata w taką dziedzinę, skoro
@nonalfa9012: strasznie rozbieżne te kierunki, które wymieniasz... Chyba nie interesuje Cię aż tyle rzeczy na raz? Może poczytaj najpierw na spokojnie syllabusy i zastanów się dobrze co byś chciała robić w życiu. Te kierunki nie będą łatwe, więc ważne jest aby choć trochę się tym zajarać, bo inaczej psychikę sobie zniszczysz. A co do progów, w tym roku powinny być niższe niż w zeszłym, dużo rzeczy na to wskazuje