Wpis z mikrobloga

Witam. Zapraszam do śledzenia tagu #rozdaniepisu
Oraz na stronę rozdawnictwo.org

Od początku istnienia tagu a więc od 21.05.2020 roku średnio dziennie rozdano 113 000 000 złotych w ramach programu 500+. Na dzień dzisiejszy 15.06.2020 daje łączną kwotę 2 938 000 000 złotych

15.06.2020
Kopalnie i węgiel to ostatnio dosyć nośny temat. Jeden dzień programu 500+ kosztuje tyle samo co 141 tysięcy ton węgla. Bazując na informacji z sieci, że średnio potrzeba 10 ton węgla na rok by ocieplić dom jednorodzinny to jeden dzień 500+ wystarczyłby dla 14 tysięcy takich gospodarstw domowych.

P.S najlepiej przyjęła się wersja skrócona wraz grafiką i śmiesznym tweetem. A więc forma zostaje taka:)

#rozdaniepisu #bekazpisu #tvpis #500plus #polska #gospodarka #rozdaniepisu #heheszki #wykop #kopalnia #polityka
wiem_wszystko - Witam. Zapraszam do śledzenia tagu #rozdaniepisu
Oraz na stronę rozd...

źródło: comment_1592231593ketVxYU8KSOXCI5xBneHsj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: Po cholerę mam kupować, wystarczy że zagłosuje na Trzaskowskiego, jego partia zlikwiduje 500+ przeznaczy to na te skrzynki z piwem. No nie mogę się doczekać, ale na wszelki wypadek już zgłaszam swój akces do programu piwo+. Kolega @wiem_wszystko niech mnie już w sztabie tam odnotuje, żeby później nie ktoś nie wyśliznął z tego piwerka.
  • Odpowiedz