Wpis z mikrobloga

Taki piękny ten nasz wociszek jest w dzisiejszych czasach. Bitwa na tierach 9-10 trwa lekko ponad 3 minuty i kończy się 15:0. Kto robi najlepsze wyniki? Oczywiście #!$%@?, bo nikt inny nie ma prawa nadążyć za tym co się dzieje. Po co teraz #!$%@? grać Mausem czy innym wolnym ciężkim czołgiem jak nigdzie nie dojedziesz, bo #!$%@? przeciwników zanim dojedziesz na pozycję albo przeciwnicy #!$%@?ą twój team zanim dojedziesz na miejsce i zostajesz sam na 10. Pierwsza bitwa dziś i już się #!$%@?łem, ja #!$%@?ę.

#wot #worldoftanks
Pobierz sheridan97 - Taki piękny ten nasz wociszek jest w dzisiejszych czasach. Bitwa na tier...
źródło: comment_1592227090ekStwHMuL0f33KvVZWpUg5.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sheridan97: Plutony 3 ebrów powinny być zakazane jak plutony artylerii, chyba najwyższa obecnie forma szmaciarstwa w tej grze zaraz obok plutonów chieftainow/279e.

A to że grę przyspieszyli i bólu i większość gier to zaoranie jednej ze stron to nic nowego.

Ale przecież wszystko jest w porządku a te bitwy z zaoraniem to tylko czasem są i to tylko "confirmation bias" u nas bo zapamiętujemy tylko te złe bitwy, tak powiedzieli w
@sheridan97: @horus666: @Thunderlane: @Ochlapto: "Wciąż zbieramy dane, jednakże na dzień dzisiejszy nie widzimy znaczących odchyleń francuskich kołowców; zarówno WR jak i zadawane obrażenia są na podobnym poziomie jak innych czołgów lekkich. Statystycznie ma się dobrze. Jednakże wzięliśmy pod lupę niemieckie czołgi superciężkie, ponieważ posiadają niewielką odchyłkę statystyk: WR wyższy o 0,001% od innych czołgów ciężkich. Rozważamy nieznaczny nerf do mobilności


" - Zespół WG.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ja po dłuższej przerwie grałem w miarę regularnie przez ostatnie kilka miesięcy, ale ostatecznie nie dałem rady i znowu zrobiłem uninstall. Największy problem to właśnie gra na wysokich tierach, wbijasz X z myślą, że sobie pograsz w miarę przyjemnie a okazuje się, że X to najgorszy tier do grania...