Wpis z mikrobloga

Witam. Ostatnio czytam sobie książki world of warcraft i mocno zainteresował mnie wątek z orkami. Interesują mnie książki od momentu kiedy orkowie są ! na dreanorze i wchodzą do azeroth, do okresu gdzie thrall zakłada orgrimar.
Przeczytałem już książki, Warcraft : Durotan, Warcraft : Narodzenie hordy. Jakie książki, w jakiej kolejności powinienem czytać następne. Gdzie będą występować losy bohaterów Orgrimma, Durotana,Thralla,Nerzula, Guldana itd
#worldofwarcraft
#ksiazki
  • 9
@jendziohunter: polecam kroniki do poczytania glownie. Ilidan, Zbrodnie wojenne sa najabardziej aktualne bo blizzard po wydaniu kronik wrzucil mase rzeczy z ksiazek i komiksow do kosza i tam opisal albo jeszcze raz albo dokladniej
@jendziohunter: Warcraft: Durotan to książka bazująca na historii z filmu, który różni się od kanonu.

Kolejność książek, z tego okresu warcrafta:
"Narodziny Hordy" > "Ostatni Strażnik" > "Fale Ciemności" > "Przez Mroczny Portal" > "Władca Klanów"

Z tych pozycji szczególnie polecam "Narodziny Hordy" i "Władca Klanów".
@problemat: ???? Nie rozumiem co ma dorosłość to czytania książek fantastycznych... Fakt, niektóre książki wowa są kiepskie, można je nazwać "gównem" , ale nie wszystkie. Jeśli ktoś kocha uniwersum wowa to pare książek nie zaszkodziłoby przeczytać. "Róbta co chceta". A ty problemat jak chcesz to idz na taki pyrkon i powiedz ludzią żeby byli poważni bo przebierają sie za cosplaye z gier, anime, grają w gry planszowe dla "dzieci" itd .....