Wpis z mikrobloga

@niochland wtf. Laska czeka 22 lata z seksem - źle Laska zaczyna uprawiać seks w wieku 15 lat - niedobrze
A argument że zagranicą to już w ogóle szkoda gadać, co to w ogóle ma do rzeczy? Jakbyscie byli z jednej wsi, a ona by się spotykała z facetem z wsi obok też byś się żalił?
  • Odpowiedz
a jakby popuściła polakowi robakowi to miałaby Twoją aprobatę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czajqa: a wręcz przeciwnie

ale za pana obrzezanego Żyda bym szanował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaciasP a druga sprawa to to co pisze @czajqa - to wasze świadectwo.
Dla mnie to plus, bo wystarczy troszkę o siebie zadbać, nie mieć bebzona i już jestem tym mitycznym chadem (bo mam normalne życie) i jestem przystojniejszy niż 90% zapuszczonych facetów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wystarczy troszkę o siebie zadbać, nie mieć bebzona i już jestem tym mitycznym chadem (bo mam normalne życie) i jestem przystojniejszy niż 90% zapuszczonych facetów


@MaciasP: xD
za każdym razem, aż mi się te przegrywowe obrazki kojarzą kolesia który jest wysoki i ma ładną twarz i mówi, że wystarczy tylko zadbać o siebie

also z byciem Chadem jest jak z byciem inteligentnym, jeśli mówisz, że jesteś Chadem, albo jesteś inteligentny, to
  • Odpowiedz
@niochland pewnie, że nie jestem wymuskanym chadem jak z waszych wymeczonych masturbacja zdjęć. Mówię tylko, że mam normalne życie (dziewczyny, znajomi, nie spędzanie całych dni w piwnicy), a dla was to coś równoznacznego z lataniem czy czymś mistycznym i nazywacie to życiem Chada xd gdzie to normalne i w żadnym razie nie jest to jakieś osiągnięcie czy powód do chwalenia
  • Odpowiedz
Dla mnie to plus, bo wystarczy troszkę o siebie zadbać, nie mieć bebzona i już jestem tym mitycznym chadem (bo mam normalne życie) i jestem przystojniejszy niż 90% zapuszczonych facetów ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MaciasP: Oczywiście, bo tak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiesz, że nie wszyscy incele to zapuszczone dziady? Poza tym mylisz przyczynę ze skutkami.
  • Odpowiedz
@hell_awaits nie wiem. Wiem że jak wyjdę na ulicę to kaloryfer ma może 1-2% facetów, a to nie jest żadne osiągnięcie, jeśli jest się minimalnie aktywnym. To swietny booster do pewności siebie i wyglądu, który może mieć każdy, a zamiast tego wybieracie narzekanie na hipergamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiem że jak wyjdę na ulicę to kaloryfer ma może 1-2% facetów


@MaciasP: Chodzisz po ulicy bez koszulki?

a zamiast tego wybieracie narzekanie na hipergamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MaciasP: Pudło, akurat ja mam chorobliwą manię dbania o siebie, ubiór, zarost, fryzurę etc. a BMI też mam w normie. Ale krzywego ryja, czy niskiego wzrostu nie przepracujesz (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz