Wpis z mikrobloga

młody rolnik #rolnictwo... po raz pierwszy mam gąski... taka fajna sprawa ze we wtorek przyjezdza do mnie 20 malych kaczek.. czas zrobic stawek/basenik :D polecam
sizuuu - młody rolnik #rolnictwo... po raz pierwszy mam gąski... taka fajna sprawa ze...
  • 10
  • Odpowiedz
@MMARS: gąski napewno, mowisz o kaczkach? gaskom ile zielonego bym nie dal to i tak im bedzie za mało a maja dopiero miesiac chyba nawet nie caly i apetyt im ciagle rosnie.. :D do tej pory miałem tylko kury to one same sobie radza w wiekszosci czasu .. daje im swoja kukurydze i zborze a jajecznica pierwsza klasa
  • Odpowiedz
@sizuuu: Daj im skwarki ze słoniny jak masz świnie, to dopiero jajecznica będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gęsi to wykoszą do zera każdą zieleninę na podwórku, kaczki ze szklanki wody zrobią wiadro błota..
Indyki zjedzą nawet pokrzywę XD
  • Odpowiedz
@Voltaire: świnki jeszcze nie, ale myśle o nich. najpierw chce zobaczyc jak z gąskami i kaczkami.... zrobie im miejsce żeby miały jeszcze więcej miejsca do chodzenia a wtedy w miejsce gasek dać świnki może jedna wietnamke żeby sobie chodziły na powietrzu. ciekawe jak bedzie z utrzymaniem czystosci w zagrodzie bo po gaskach sprzatam minimum dwa razy dziennie i jest co robic a przy swinkach napewno bedzie wiecej pracy.
  • Odpowiedz
@sizuuu: Nie wiem gdzie mieszkasz i jak to wszystko wygląda, ale już teraz ostrzegam cię przed liskami chytruskami i innymi drapieżnikami. Są one zmorą nie tylko młodych rolników.

Szkoda by było twojej pracy i takich pięknych ptaszków.

Sama inicjatywa bardzo fajna. Powodzenia i dobrej zabawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz