Wpis z mikrobloga

Ciekawy temat na rozmowę zaczał jeden z użytkowników Reddita:

Dla mnie to jest jeden z najciekawszych aspektów potencjalnej porażki Andrzeja zwanego Adrianem (ten narciarz rapujący o cieniu mgły). Nie potrafię sobie wyobrazić wydania Wiadomości w dniu w którym najważniejszą informacją dnia będzie to że Polacy wybrali nowego prezydenta. Pominą fakt że Duda przegrał i od razu przejdą do gnojenia Trzaskowskiego? Zaczną od podważania wyniku wyborów? A może zatnie im się pasek ponieważ paskowi nie zostali przygotowani na taką sytuację?

Jak wy sobie to wyobrażacie? Powiem szczerze, jeśli ktoś jest przeciwko PiSowi ale nie do końca popiera Trzaskowskiego, wydaje mi się że mimo wszystko obejrzenie tego jak TVP relacjonuje porażkę PiSu jest warte tego by w drugiej turze głosować na Trzaskowskiego.

#tvpis #polityka #neuropa #bekazpisu #trzaskowski2020
  • 7
@chanelzeg To byłaby abstrakcja i ewenement na szeroką skalę. To, że #tvpis brakuje dobrego smaku to wiadomo, ale nie będzie można ot tak gnoić prezydenta. Myślę że byliby bardziej subtelni(sic!) w negatywnym nastrajaniu widzów do RT.

Gdyby Trzaskowski wygrał, to mówiąc bez ogródek, będzie miał #!$%@?, pomijając to czy byłby relatywnie dobrym czy złym prezydentem.
Z pewnością wielu wyborców zagłosuje na niego, żeby #!$%@?ć dudusia, przy zachowaniu krytycznego nastawiania do RT.
@chanelzeg: Weźmy pod uwagę lepszą sytuację gdzie do 2 tury przechodzi i Trzaskowski i Hołownia a Duda odpada w pierwszej. Mała szansa ale istnieje. Przez dwa tygodnie można popsuć jeszcze wiele. Pomyśl co wtedy by się działo.
@chanelzeg ja uważam, że wygrana Trzaska to będzie koniec TVP w takiej formie.
Zarząda wymiany prezesa i zarządu inaczej zawetuje każdą ustawę, łącznie z budżetem.