Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuje znawców Seata. Rozglądam się za nowym autem i wpadł mi w oko ten Leon: https://www.otomoto.pl/oferta/seat-leon-1-6-mpi-klimatyzaja-elektryka-tempomat-oplacony-ID6D8nmq.html#eb7de212a3. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Niby egzemplarz z 2007 roku a wnętrze wygląda na poliftowe, który z tego co czytam był przeprowadzony w 2009 roku. I takie moje pytanie, czy takie wnętrze występowało już w tych rocznikach czy raczej należy się spodziewać, że to jakiś dziwny ulep?
#motoryzacja #seat #samochody
  • 3
@Lukasz95: wnetrze i klapa czyli to co bylo w lifcie musi być przeszczepione.
Ale ja bym go nie skreślal, polifcie akurat srodek bardzo poprawili, moze poprzedni wlasciciel chcial sobie odmlodzic auto. 1.6 mpi czyli do sprawdzenia odpalanie na zimnym, czy obroty nie faluja i czy nie ma masla pod korkiem. 5 lat taki mialem, jedyna awaria to uszczelka pokrywy zaworow i czujnik temperatury:-)
@nightdriver-v2: a no właśnie ten środek o wiele ładniejszy niż przed liftem, tam jednak wygląda jak z poprzedniej epoki. Silnik prosta benzynka to nie powinien sprawiać wielkich problemów. Miałem jechać po Focusa jakieś 30km obok to chyba skoczę obejrzeć jeszcze tego Leona