Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMAN!

Kolejne dwie kolejki naszej #wykopdartsleague już prawie za nami! Dziś czwartek, a więc do dzisiaj był termin rozgrywania meczy, niestety jedno spotkanie nie doszło do skutku i zostanie rozegrane w następnym tygodniu razem z następnymi meczami, więc nic nie zmienia to w naszej rozpisce.

Na wstępie muszę ogłosić, że w kolejce numer 3 podczas meczu noshieeeeeeet - butterfly doszło do małego nieporozumienia, stąd postanowiłem, że spotkanie odbędzie się ponownie, dlatego wynik z tej kolejki został zaktualizowany na inny. Mam nadzieję w przyszłości nic takiego nie będzie się zdarzać i obejdzie się bez powtórek i niepotrzebnych nerwów.

Nie będę opisywał po kolei co się działo, wyniki sami możecie śledzić na naszej OFFICIALSITE . Jedyne co mi pozostaje to zakomunikować, że od dzisiaj można już rozgrywać kolejne mecze siódmej i ósmej kolejki. A przedstawiają się one następująco:

7 kolejka
camefor – LuksWGS
noshieeeeeeet – Kubul
butterfly – BlackWatcher
therealhajto – rubert6

8 kolejka
noshieeeeeeet – camefor
Luks
WGS – BlackWatcher
therealhajto – Kubul
butterfly – rubert6

+zaległy mecz piątej kolejki:
noshieeeeeeet – BlackWatcher

Jak widzicie już po siódmej kolejce następują rewanżowe mecze, przez co kończymy pierwszą rundę i wrzucę małe statystyki Wasze i ligi. A czas na rozegranie tradycyjnie tydzień - do czwartku 18 czerwca.


#dart #darts
Pobierz camefor - LADIES AND GENTLEMAN! 

Kolejne dwie kolejki naszej #wykopdartsleague już...
źródło: comment_1591899257uJzFnICYltoMxm2ROQPlXq.jpg