Wpis z mikrobloga

@Frank_Forsyth:

czy widok torturowanego żyda przybitego do krzyża i mówienie do niego.


sam widok to jeszcze nic, najgorsze jest wciskanie im bzdur że to było "odkupienie" jakichś "grzechów" i wmawianie im poczucia winy za to

pokazywanie dzieciom makabrycznych scen i wmawianie im że to ich wina to straszne #!$%@?ństwo, powinno być traktowane jako znęcanie się nad dziećmi i prawnie zakazane
  • Odpowiedz
teraz sobie zdałem sprawę, że jest mnóstwo prawaków, którzy śmieją się z dzbanów, którzy przepraszają za bycie białym z uwagi na politykę rasową USA do całkiem niedawnych czasów, a sami nie widzą niczego złego w religii która mówi, że każdy człowiek rodzi się z grzechem na który nie miał wpływu ;o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pawel993: ja jeszcze żadnych gejów w obscenicznych ubraniach na ulicy nie widziałam a mieszkam chyba w najbardziej LGBT friendly mieście w Polsce xd
Za to w internecie, jeśli o to też się boisz, dziecko może znaleźć obrzydliwe rzeczy w jakiejkolwiek konfiguracji płci ludzi będzie chcialo.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasztanowcowiaczek Po drugiej stronie jest to samo. Jak pod kurią gdańską palili książki o Harrym Potterze, to oburzenie przez tydzień, a jak w USA burzą pomniki Kolumba, to spoko, jest OK.
  • Odpowiedz
@afc85: > sam widok to jeszcze nic, najgorsze jest wciskanie im bzdur że to było "odkupienie" jakichś "grzechów" i wmawianie im poczucia winy za to

pokazywanie dzieciom makabrycznych scen i wmawianie im że to ich wina to straszne #!$%@?ństwo, powinno być traktowane jako znęcanie się nad dziećmi i prawnie zakazane

teraz to nie wiem czy to manipulacja czy niewiedza z twojej strony xD ale no w kazdym razie- typowy p0lak
  • Odpowiedz