Wpis z mikrobloga

Jeśli na angielskim podstawowym napisałem w mailu 170 słów, a na rozszerzeniu podałem 2 argumenty za ale niestety tylko jeden przeciw to jak dużo punktów mogą mi odjąć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#matura
  • 19
@Ysgra: 250 słów na podstawie here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadzwoniłem po maturze do nauczycielki, bo aż się przestraszyłem, ale mnie uspokoiła i powiedziała, że to mit i nawet jak tyle napisałem to nic się nie stało, więc luźno
@realbs
@Ysgra serio nie umiecie napisać to co macie przekazać tylko musicie się pochwalić sowim angielskim na podstawach i ooho ja to 300 słów napisałem, bo nie umiem się zmieścić w takim małym limicie

Ja jakoś zawsze w szkole miałem 10 pkt za mail, a pisałem max 140 słowo, krótko, zwięźle i na temat, myślisz że tym egzmiantorom chce się czytać twoje wysrywy na tyle słów na podstawach? XD
@Vafik:

serio nie umiecie napisać


No w moim przypadku po prostu nie umiem inaczej. W każdej pracy odkąd pamiętam wylatywałem poza limity i to nie tyczy się tylko angielskiego, ale także polskiego.

Inna sprawa, że żeby wpisać się w te 80-130 słów, to do każdego pod punktu należałoby pisać po dwa/trzy zdania w stylu I WAS IN PARIS. THE EIFFEL TOWER WAS AMAZING.

i lecimy dalej, bo aż cztery gwiazdki. Limity
myślisz że tym egzmiantorom chce się czytać twoje wysrywy na tyle słów na podstawach? XD


Oczywiście, że pewnie nie, ale jak ktoś od dziecka ma natłok myśli, to trochę ciężko z tym walczyć, a sprowadzenie tego do "hehe, debile chcieli sie pochwalic swoim angielskim" to po prostu ignorancja xD
@Vafik: @Protamina: Zabawne jest zarzucać komuś nie umiejętność treściwego przekazywania treści, podczas gdy samemu nie umie się czytać ze zrozumieniem xD

Granica 130 słów jest umowna i powie Ci to każdy egzaminator z CKE. Na rozszerzeniu masz limit i wynosi on 280 słów, a nie 250 jak również jest w treści zadania
@realbs no dobra, ale rozwiązując zadanie maturalne czytam zadanie, jest limit to się do tego stosuję, a nie dzwonie po maturuach do nauczycielek czy oo jak napisałam 50 słówek za dużo to mi zaliczą pracę??

Po prostu na przyszłość stosuj się do poleceń, a nie będziesz się niczym stresować i dzwonić po nauczycielach, egzaminatorach czy tam mogło być ehh
@Protamina: CKE udostępniło arkusz wczoraj o 14, mozesz śmiało ruszyć dupę, wygooglować i przeczytac

@Vafik: no ale ja się niczym nie stresuje, przecież nawet nie jestem autorem postu xD od gimnazjum było mi powtarzane, że przez te limity często prace tracą na jakości, bo niektórzy musza sporo wykreślać na ostatnia chwile, wiec każdy nauczyciel mówił mi, żeby się nimi nie przejmowac

A że ze swoją nauczycielka mam dobry kontakt i