Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: W stanie bylejakosci, dobierania kadr wg klucza partyjnego, a nie kompetencyjnego? Własności państwowej ponad prywatną? Nie chcieliście ciepłej wody w kranie to będziecie mieć zimną, tylko że droższą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buszplified: Przykro, że nie potrafisz ocenić faktów. Nie wyliczając ile za PO zaczęto i ukończono inwestycji infrastrukturalnych, przejrzyj sobie ile muzeów ważnych dla budowania świadomości narodowej otwarto za PO, a ile za PiSu. I kto tu niby miał lepszy wpływ np. na budowanie polityki historycznej, niby PIS tak dba o budowanie świadomości historycznej. Oprócz tępej propagandy niewiele w tym temacie robią.
@freaked: Kolega się boi odpisać, to ja napisze konkret:

Wyborcy Dudy: zmobilizowani, co niedziele do Kościoła, wybory to religia i musza oddać głos
Wyborcy Trzaskowskiego: pobiją rekord na Twitterze, ale jak będzie akurat promocja w StarBucks to o wyborach zapomną.
@miki4ever: Dyskutować o konkretach mogę z rodziną. Tutaj wyrażam swoje zdanie i albo je argumentuje, albo i nie. Tutaj w poście nie wyraziłem zdania, jedynie przywołałem tekst Muńka. Uargumentować więc mogę jedynie zakłamywanie rzeczywistości przez ciebie. Do takich wniosków doszedłem, bo wg mnie Polska nie obudziła się 5 lat temu. Raczej dalej zasypia pod rządami PiSu, który mami naród kitem.
@Buszplified: Boli cię po prostu to, ze Duda traci poparcie. Możesz sobie myśleć co chcesz, ale prawda jest taka, ze kończy się jego kadencja i nawet taki zatwardziały pisowski elektorat jak ty tego nie zmieni.
@miki4ever: Mój ostatni post w tej nitce. Bawisz mnie. Wojenka z tobą na przytyki niczego nie zmieni, więc nie będę brał w niej udziału. Jestem wojownikiem, nie szermierzem. Mam wrażenie, że zrozumiesz to bez większego wyjaśnienia z mojej strony.