Wpis z mikrobloga

Słuchajcie ludzie mam problem z miejscem postojowym w #krakow . Chce wynająć mieszkanie na ulicy wrocławskiej, które obsługuje S.M. Lobzów. Pod blokiem jest parking za szlabanem bezpośrednio pod mieszkaniami. Jednakże żeby moc tam w pełni legalnie parkować, należy mieć identyfikator S.M. Lobzów, a żeby taki otrzymać trzeba być właścicielem mieszkania- taka informacje dostałem od spółdzielni oraz właściciela. No i tu jest problem, bo właściciel może dać mi pilot do szlabanu ale nie odpowiada za to ze jak wpadnie straż miejska i dostanę mandat to będzie świecił oczami. Pomijam fakt ze 1/3 miejsc parkingowych jest zajęta, reszta wolna. Da się coś z tym zrobić czy tylko meldunek czasowy i wyrobienie strefy parkowania i zostawianie samochodu gdzieś w strefie ?
  • 10
@jajcek: Żeby moc wyrobić identyfikator w dowodzie rejestracyjnym samochodu muszą być takie same dane jak w akcie notarialnym własności mieszkania, także nie przejdzie :( Co ciekawe jeśli właściciel mieszkania miałby dwa samochody, i tak może zaparkować tam tylko jeden - taka uchwałę przyjęła spółdzielnia mieszkaniowa
Parkingiem zarządza S.M. Lobzów. Przed Wjazdem na parking jest znak zakaz wjazdu z wyłączeniem osób które posiadają indentyfikator. Pytałem poprzednich najemców którzy nie mieli samochodu jak to było, to powiedzieli ze na codzień straż miejska nie przyjeżdżała, ale były sytuacje ze jakiś upierdliwy sąsiad zadzwonił straż miejską, ta przyjechała No i wystawiła mandat
@konkooks: prawdopodobnie chodzi o blok, w którym kiedyś mieszkałam. Sąsiedzi lubią zgłaszać samochody, które nie mają identyfikatora. Nie raz nie dwa mieliśmy wezwanie od straży miejskiej, skończyło się nawet mandatem. (,)