Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Taktojaaa no i przegrałeś. Nie mam żadnego z tych tatuaży. Próbuj dalej.
@Lonely02 a ja Piotrek, miło mi poznać.
@SavageMountain sam pomysł z jeleniem podpatrzyłem na instagramie - ktoś mial naklejonego na nanoleafy. Więcej zwierzątek już nie będzie ;) Naklejka na obudowie to też pomysł jakiegoś użytkownika Reddit, ale wrzuciłem coś co pasuje do reszty.
  • Odpowiedz
dokładnie taki jak na milionie ścian i w setkach knajp

@bigota: na szczęście się tego nie dowiemy, bo jesteś piwniczakiem.

Wytłumacz mi proszę, co wy macie z tymi jeleniami?

@NoMercyIncluded: Znak szczególny mam na ciele: Wytatuowany jeleń, On ma rogi, gdzie ja mięśnie, jak ja schudnę to on wklęśnie. Chciałem inne zwierzę na ścianie (lew, dzik, meduza, kameleon, koliber, nosorożec, a nawet wieloryb), ale nie znalazłem interesującego mnie wektora. Niedźwiedź
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bigota prawda nazwana atakiem XD Dobrze, że ty nie atakujesz ludzi, którzy coś robią dla siebie i chcą się tym podzielić z innymi. Wcale! Przecież ty wiesz najlepiej, ty masz najlepszy gust i wszystko co robisz jest najlepsze. Wykop w pigułce XD Wrzuciłem to samo zdjęcie na reddit kilka tygodni temu i jakoś nikomu nie przeszkadzało, że ktoś ma coś takiego samego jak w jakieś knajpie, w któreś pipidówie. Ba! Niektórzy nawet
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NoMercyIncluded no dokładnie. Wszyscy moi znajomi mają jelenie i wilki na każdej ścianie. W każdym pubie też one są. Ciekawe czy też takie podejście macie do motoryzacji? Przecież każdy powinien jeździć innym autem, nikt nie ma prawa mieć dwóch takich samych samochodów :D
Nie triggeruje się. Mam to gdzieś, bo nawet nie jest to jakakolwiek krytyka. Nie rozumiem tylko tej waszej niechęci do wszystkiego cokolwiek ktoś zrobi. Niektórzy chyba tak z was
  • Odpowiedz
@Soczi: ja bym jeszcze prewencyjnie mieszkanie podpalił, bo nie daj Boże kiedyś jakiś Mirek zapyta dlaczego masz białe ściany, a Ty się znowu odpalisz. xD

białe ściany? Każdy ma białe ściany, widziałeś kiedyś ściany inne niż białe????? NAWET TWOJA MATKA MA BIAŁE ŚCIANY.
  • Odpowiedz