Wpis z mikrobloga

@CyCu1337: @puotek:
Chyba lepiej poczekać, aż ogarną wszystko, bo później będzie płacz, że lagi, bo serwery nie wyrabiają, że bugi i ludzie je wykorzystują, że coś nie działa jak powinno, że jakiś agent zbyt op i potrzebuje nerfa itd. Itd. Jest mnóstwo mniejszych turniejów gdzie każdy może wziąć udział. Bardzo dużo discordow gdzie ludzie szukają do teamów lub sami ich szukają...
@CyCu1337: Wydaje mi się, że masz wtedy niski jakiś czynnik. Mi od dwóch dni dobiera praktycznie "globali" do meczy, a wcześniej miałam same silvery. Wydaje mi się, że gra ma jakąś ukrytą rangę/poziom. W ogóle to co dzieje się na tych wyższych poziomach to masakra jakaś, ledwo co czasami widać cokolwiek na ekranie - tak ludzie potrafią umiejętnościami i walką zasypać.
@Niraya: wydaje mi się że jest to loteria jak w lolu na normach, możesz trafić na każdego
Albo jest jeszcze opcja, że jesteś słaby i grasz na słabych i myślisz, że są dobrzy xd.
Ewentualnie grasz może 5 v 5 to wtedy prawie zawsze dobiera inna 5 i wydaje mi się, że większa szansa na ogarniaczy.