Wpis z mikrobloga

Mi się nie znudzi kortykanosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz sobie zgłaszać do woli, ale nie uciekniesz przed prawdą o swojej osobie.

To są udokumentowane FAKTY:

- jesteś oszustem
- jesteś kłamcą
- jesteś złodziejem
- jesteś alkoholikiem
- ukradłeś kanał najbardziej wyśmiewanemu upośledzonemu ćpunowi ze schizofrenią w Polsce
- tego ćpuna ze względu na upośledzenie wykorzystujesz
- do tego w spółkę z Jacusiem rozwaliliście Asterkę Konona by na nim zarabiać - spokojnie, Knurzyca się dowie

Ale przede wszystkim: NIKT CIĘ NIE CHCE W UNIWERSUM FAŁSZYWY CZŁOWIEKU

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli czyta to mod - skoro zgłasza to jako atakuje mnie, do konta kortykanosa to miej sumienie i usuń go za multi

#kononowicz #suchodolski #sraaawek #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Że też debil znajduje czas, na siedzenie i zgłaszanie, lub raczej ma armię piesków którzy robią to za niego. Ale trzeba mieć nudne życie, ja tutaj wpadam z doskoku, a ten chyba poświęca cały swój czas wolny na te pierdoły i życie meneli.
  • Odpowiedz
@rum-runner: Sporządzenie takiego wpisu to tylko parę sekund. Atencja atencją, ale warto czasem przypomnieć jakim jest fałszywcem. Nie powinno go być tam gdzie jest za to, co robił. Ale spokojnie, nie mam manii na ten temat, raz kiedyś coś napiszę i to wszystko :)
  • Odpowiedz
@decci: jego chore parcie na tapetę było widać świetnie podczas lajta z Niemiec gdy był tam z tym znajomym i omal nie spuścił się widząc to że ktoś coś napisał - nienormalne zachowanie.
  • Odpowiedz
@decci zapomniałeś o jednym te 3-4tys wyświetleń pod filmami nie są jego. On ten kanał ukradł Wojtkowi z już dużą liczbą subskrypcji. Większość tych osób które ma ten kanał zasubskrybowany to nie są jego widzowie, wiele ludzi po prostu olało temat i nie cofnęło suba. Pojawia im się powiadomię to klikną obejrzą parę sekund, zobaczą jakieś #!$%@? Rudego i wyłącza dlatego całe sedno tkwi w tym by Rudy oddał kanał który ukradł
  • Odpowiedz