Wpis z mikrobloga

Jakby wysyłali dotacje na pałowanie czarnych czy zrzucanie bomb na bliskim wschodzie to byś tak samo klaskał uszami jak ci od klaskania LGBT.


@XpedobearX: Mocne masz urojenia xD Może odstaw wykop przegrywie?
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Jeśli to kojarzy ci się z bólem dupy to chyba ból dupy towarzyszy ci od dziecka. Nie dziwię się, że masz taki nick, bo dupsko boli cię chyba dosłownie. I nie - lewactwo nie jest mityczne. Żyjesz oderwany od rzeczywistości i próbujesz wmówić mi z czego bym się cieszył, a z czego nie. Większego barana tutaj dawno nie widziałem, a jest ich całkiem sporo. Gratulacje i sio na czarną
  • Odpowiedz
a, w sumie już byłeś na czarnej xD


@UberKatze: OJEJ, TRAGEDIA, JAK SIĘ PO TYM POZBIERAM XD Proszę, nie rób tego!

I nie - lewactwo nie jest mityczne. Żyjesz oderwany od rzeczywistości i próbujesz wmówić mi z czego bym się cieszył, a z czego nie.


Wystarczy znać twoją aktywność na wykop peel i ból dupska jaki osiągasz od LEWACTWA jak połowa wykopków zaklętych XD Dodatkowo kreowanie sobie kółek wzajemnej adoracji
  • Odpowiedz
to raczej #bekazkapitalistow, bowiem jest to korporacja, która chce zwiększyć swój kapitał dzięki modnym hasłom. W krajach w których nie zwiększy swojego kapitału dzięki tej akcji- Bethesda nie zmienia ikony.


@Papilon: Tak, więc gdzie ta beka? Z tego że sprawnie zgarniają więcej kasy z rynku?
  • Odpowiedz
No i oczywiście - korpo pozwala im szerzyć równouprawnienie tylko tam gdzie się to opłaca i jest bezpieczne, czyli w krajach o wysokim poziomie równouprawnienia


@UberKatze: Nie rozumiesz za nic rynku. Firmy nic nie szerzą - one zwracają się do rynku z tym co jest popularne. Rynki są różne, więc kasę trzepią na różne sposoby. Tak się zarabia, tak działa kapitalizm, to że powoduje on przepiękny #lewackibuldupy to
  • Odpowiedz