Wpis z mikrobloga

@FarmazonowyMsciciel: Łatwo Ci mówić, wtedy mało kto zwróci na nie uwagi w drzewku. A komentarz ze zdjęciem na ten sam temat i zachętą do powrotu do tego tematu za jakiś czas to zebranie zainteresowanych prezentowanych na zdjęciu zjawiskiem. Przynajmniej nie spam-koment
  • Odpowiedz
@Pannoramix: łatwo mi mówić, bo jeśli ktoś szuka komentarza do wołania, to go znajdzie, nie musisz zdjęciem przyciągać uwagi. Poza tym, to nie moja wina, że wykopki nie potrafią korzystać z tagów, tylko muszą być wołani. Ja potrafię, więc zazwyczaj blokuję tych, którzy mnie w ten sposób wołają, bo dla mnie to spam ¯\_(ツ)_/¯

PS. Wypisz mnie z tej gównolisty.
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel: Nie ma Cię na żadnej liście. Przecież zawołałem Cię raz w życiu i już nie mam możliwości zawołać znowu. Bo chodziło TYLKO o te pasmowe pola i film o nich. I to zawołałem w sprawie tematu powiązanego. O tym samym dokładnie. Nie wiem czemu się parzysz. Ani to spam ani narzucanie Ci się ciągle. btw mirkolisty spadły z rowerka, naprawdę coraz trudniej radzić sobie ze zbieraniem zainteresowania w jakimś wąskim
  • Odpowiedz
@Pannoramix: zaplusowałem zdjęcie, nie czytałem treści komentarza - mój błąd, przyznaję. Następnym razem nie będę plusował zdjęć, trudno. Masz swoje autorskie tagi, więc dalej zachęcaj do ich obserwowania. Obserwuję cię na YouTube, oglądam kiedy mam czas, wykopuję twoje znaleziska. Ale wszelkie dodatkowe powiadomienia, o które nie prosiłem, po prostu irytują. I tyle, miłego dnia.
  • Odpowiedz