Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Dzisiaj trochę klipów z aniołkiem
1. UberEats by PPTehnshi. A tak poważniej, zastanawiam się czy one już się znały przed dołączeniem do homolive. Potrafią po przyjacielsku po sobie cisnąć, Kanata dała swoje passy do youtubowego konta Coco gdy ta dostała bana na streamy, a tutaj w mrocznych czasach gdy nie miały jeszcze monetyzacji tak o siebie dbały ()
2. A jeśli jesteście ciekawi ile zarabiały w tych mrocznych czasach przed monetyzacja, to odpowiedz brzmi 200$. Niby nie za dużo, ale z drugiej strony patrząc że pracowały jako artystki które nie generowały przychodów, to i tak chyba całkiem całkiem suma. Jestem ciekaw czy jedzenie jest takie tanie w Japonii, że Tenshi na takie uczty sobie pozwalała, czy po prostu anielski aniołek rozpieszcza innych bardziej niż siebie ()
3. Kanata uważa że ma irytujący głos (_ ) ()
4. Te dwie jakoś do siebie pasują xD No i Senchou przyznała że jest tylko cosplayerką ( )
5. Noel "Oszukałam brata żeby zjeść więcej ciasta", Noel 5 sekund później "Nie zabierałam jedzenia bratu". Jakoś mało przekonujący ta krówka xD No i "I want her to bite bite me", ja też ()
6. No i obowiązkowa Korone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem jej wersja Fukiretty ʕʔ
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #amanekanata
Pobierz Hajak - Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Dzisiaj trochę klipów z aniołkiem
1. Ub...
źródło: comment_1591602851uwpjbalbhS91x5zuZJv6tb.jpg
  • 3
@Hajak:
1.
Hmm stream z lutego, ciekawe czy już wtedy wróciła, czy tylko chwilowo Kanata ją przechowywała :D

Chociaż wielce prawdopodobne już przed debiutem się znały. Jak się tak spojrzy to dużo z nich się już wcześniej znało dużo przed dołączeniem do HL ¯\(ツ)_/¯


2.
~734 zł
W niektórych miejscach u nas pokój ciężko za to wynająć ()

~183 zł na samo żarcie miesięcznie... Ja idę
@BlackReven: 1. Raczej cięzko mówić o przechowywaniu, a bardziej o dokarmianiu, bo nie mieszkały razem wtedy ( )

samych ścierek

2. to nie są ścierki (°° Z tego co kojarzę to w japonii również wynajem pokoi nie należy do najtańszych, więc albo jeszcze z kimś mieszkała, albo miała wsparcie od rodzinny, albo serio piękne koszulki mocno