Wpis z mikrobloga

@parov_stelar: No tak, przypominasz mecze legii z europejskich pucharow. Chcialem sie zrewanzowac jakims meczem wisly z pucharow ale zapomnialem, ze przeciez wy nie gracie w zadnych pucharach, chyba ze soltysa krakowa.
@Burkhard: jesteś napięty jak plandeka na żuku, niezłe tam kompleksy macie jak się musicie podniecać zwycięstwem z nami, przecież wiadomo, że wynik był znany przed meczem. To tak jakbyście się podniecali zwycięstwem z sosnowcem lub radomiakiem. Niby spoko ale niesmak pozostaje bo każdy wiedział jak się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burkhard: Mogę Ci przypomnieć 2011/2012 europejskie puchary jak pamięć słaba( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale no jak ten żart Cię nie rozbawił z Dudelange.
To może ekstraklasa 29liga w Europie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burkhard: Ale ja absolutnie nie jestem złośliwy. Powiedziałeś mi, że jestem śmieszny to staram się być tym śmieszkiem, rzucam żartami, a tu nic. Nie mogę się doczekać kolejnej edycji pucharu sołtysa i nie mogę się doczekać kolejnych kwalifikacji do europejskich pucharów w wykonaniu Polskich drużyn poziom podobny, ale transmisje w tv z nie wiadomo jakich względów ma to drugie. Teraz nie żartuje i jestem poważny, tak jak Ty pospinany. Pozdrawiam i
@nith:

niby Warszawiacy, a ich kibice to sami wieśniacy xD


Tacy tam Warszawiacy z ościennych powiatów. Prawdziwym Warszawiakom jest wstyd za to zakochane w dziedzictwie Ludowego Wojska Polskiego bydło z Łazienkowskiej.