Wpis z mikrobloga

Święty Polak Andzej Duda xDD

Duda uzupełnia słowa Jana Pawła II o swoje własne. "Mam nadzieję, że dzisiaj by to powiedział"
W czasie kampanijnego spotkania w Zaleszanach na Podkarpaciu Andrzej Duda nawiązał do inskrypcji na znajdującym się tam pomniku Jana Pawła II.
- Przed chwilą składałem kwiaty przed urzędem, pod pomnikiem upamiętniającym waszego honorowego obywatela św. Jana Pawła II i na to, co na tym pomniku żeście napisali. Po pierwsze "Brońcie krzyża" - powiedział Duda i pochwalił to jako "najgłębszą wartość", "pień naszej kultury" i "1050 lat chrześcijańskiej tożsamości".

Druga część inskrypcji nawiązywała do słów papieża, a prezydent postanowił włożyć mu w usta swoje słowa. - Tam jest napisane "Nie lękajcie się". Gdyby Ojciec Święty by pozwolił, to ja bym jeszcze do tego dodał, bo on tego nie powiedział, ale mam nadzieję, że dzisiaj by to powiedział: "Damy radę". Kochani, damy radę - powiedział.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26010168,duda-uzupelnia-slowa-jana-pawla-ii-o-swoje-wlasne-mam-nadzieje.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg5

#bekazpisu #jp2 #bekazkatoli #wybory #polityka
Pobierz spere - Święty Polak Andzej Duda xDD

Duda uzupełnia słowa Jana Pawła II o swoje wł...
źródło: comment_1591544550JI9RCOgPjvv0bkZVRwFdhd.jpg
  • 2