Wpis z mikrobloga

@Czarny_Kot_: jaki jest sens protestować niszcząc przy okazji miasta przy jednym przypadku kryminalisty gdy gdzie indziej giną setki niewinnych którzy nigdy nikomu krzywdy nie zrobili? I dodatkowo robiąc z tego sprawę rasy którą nie jest?
  • Odpowiedz
@ediz4: no to gdzie indziej też protestujcie, jak coś jest złe to jest złe bez względu na to czy coś innego też jest złe, może to trudne do ogarnięcia waszym małym rozumkiem ale to nie jest gra o sumie zerowej
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: To wy protestujecie więc pytam czemu protestujecie w tak absurdalnej sprawie z gębą pełną frazesów a udajecie że nie widzicie innych spraw. Gdzie protest przeciwko przemocy czarnych przeciwko czarnym i białym. W ciągu ostatnich tygodni więcej osób zginęło z ręki czarnych. Wszak to wy zrobiliście z tego sprawę rasową.
  • Odpowiedz
@ediz4: przeczytaj jeszcze raz mój post XD każdy protest w każdej sprawie można podważyć BŁEDEM LOGICZNYM whataboutism i naprawdę śmieszy mnie to że oczekujesz poważnych odpowiedzi zadając tak idiotyczne pytania
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: Błędem logicznym jest wszędzie wstawianie whataboutism nie odpowiadając na prosto postawione pytania. Faktem jest iż progresywna lewica nadaje się na obserwację psychiatryczną a hipokryzja to jest jej drugie imię. Jesteś tego prostym przykładem - nie odpowiedziałeś na żadne pytanie tylko klepiesz bez sensu to samo.
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie odpowiadam na pytania bo pytania są #!$%@? głupie, tak samo jak nie będę dyskutował na poważnie ze zwolennikiem płaskiej ziemi albo kolesiem wierzącym w to że istnieje czarodziejski pan który mieszka w chmurkach i wszystko widzi xD więc teraz ja się pytam: Jakim ciągiem logicznym doszedłeś do wniosku, że jakieś złe wydarzenia na świecie mają dyskredytować protest w sprawie innych złych wydarzeń? Istnieje jakiś organ stwierdzający które wydarzenia są
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: Zadałem Ci kurna proste pytania. Te twoje szare komórki potrafią jest przerobić?

jaki jest sens protestować niszcząc przy okazji miasta przy jednym przypadku kryminalisty gdy gdzie indziej giną setki niewinnych którzy nigdy nikomu krzywdy nie zrobili? I dodatkowo robiąc z tego sprawę rasy którą nie jest?....


Jakim ciągiem logicznym doszedłeś do wniosku, że jakieś złe wydarzenia na świecie mają dyskredytować protest w sprawie innych złych wydarzeń?....

Mówię osiołku o wydarzeniach
  • Odpowiedz