Wpis z mikrobloga

Mircy jakim cudem osoba, która tak otwarcie na każdym kroku przejawia poparcie nad znęcaniem i niehumanitarnym traktowaniem zwierzat jeszcze tu istnieje? To akurat komentarze do 18latka, który wyrzucił kociaki do śmieci "nie wiem gdzie w zadaniach policji jest pomaganie kotom, ale mogę się mylić. Nie podoba mi się, że publiczne pieniądze są marnowane w ten sposób. Od tego są różne organizacje pozarządowe, żeby miłośnicy wsiarzy się na nie zrzucali." "
#znecaniesienadzwierzetami: empatia nie ma nic wspólnego ze zwierzętami i dotyczy wyłącznie relacji człowiek-człowiek. Nie możesz odczuwać stanów psychicznych zwierząt, ponieważ masz inczej zbudowany mózg i psychikę. Chociaz w twoim wypadku mocno bym się nie spierał." przecież to jest w kodeksie zapisane. Bronimy każdego człowieka bazpodstawnie skrzywdzonego. dlaczego zwyrol nieogarniający praw międzygatunkowych twierdzacy ze jeśli mamy przyjaciela kota czy cielaka to jego młode możemy bezkarnie zamęczyć nie jest potępiony? Ludzie pomocy. Złe jest zameczanie człowieka i złe jest zamęczanie zwierzaka szczególnie bezbronnego? Czy ja jestem jakaś psychiczna? Cały jego profil w takuch komentarzach #pokazkota #kitku #pokazpsa #piesel #badzmymili #kochamzwierzaki #kochamzwierzeta
  • 36
Ale jeżeli jesz mięso lub produkty odzwierzęce pochodzące z produkcji przemysłowej to swoimi pieniędzmi wspierasz niewiele lepsze rzeczy.


@Vampirella: jeżeli jesz tylko mięso z twojej hodowli, to w oczywisty sposób ciebie to nie dotyczy. Jeżeli jednak zdarza ci się też kupować mięso pochodzące z hodowli przemysłowych to chciałbym ci jedynie uświadomić, że jako klient jak najbardziej masz wpływ na to co robią. Z ich strony to jest czysta kalkulacja - jeżeli
Pokaż proszę związek torturowania zwierząt w postaci wyrzucenia ich do kosza kiedy nie są w stanie się uwolnić z kupieniem kiełbasy. Pomoge. Brak. Koty po zaprzestaniu karmienia przez matkę idą w świat lub do stodoły łapać myszy. Podwawelska po niekupieniu jej przeze mnie nie staje się na powrót krową i nie dożywa spokojnej sielskiej starości na łanach traw. I kolejne ps nie jem mięsa. I ps kolejne- nie mam nic przeciwko ludziom
@croppz: kociaki w koszu to nie jest mieso z hodowli przemysłowych. Człowieku o niskim poziomie iq: żyjesz jako człowiek lub kot czy prosiaczek. W jakimśtam stopniu masz wpływ na to w jaki sposób swe życie przetrwasz. Sęk tkwi w tym czy jakiś zwyrol uwarzajacy się za Boga zdecyduje że jeśli przyszedłeś na śwuat na terenie jego posesji to ma prawo skazać Cie na śmierc glodową???? Jeśli mam możliwośc dania szansy jakiejkolwiek
@croppz: aaaa czyli dla zwyrola to jeden #!$%@? czy chowam prosię na jedzonko dla rodzinki czy #!$%@? kociaki do kosxa na smieci!!! Dobra sadolku wiem o co b! Wybacz ale zwyczajnie boje sie takim psycholom odpisywac. Pa
Pokaż proszę związek torturowania zwierząt w postaci wyrzucenia ich do kosza kiedy nie są w stanie się uwolnić z kupieniem kiełbasy. Pomoge. Brak


@Vampirella: to również pomogę, dla uproszczenia w punktach:

- firma x1 produkuje wołowinę po y złotych za kilogram. Krówki są szczęśliwe, biegają sobie po pastwisku, wchodzą między sobą w interakcje i gdy nadejdzie ich czas są w humanitarny sposób zabijane
- firma x2 sprzedaje wołowinę w cenie y/2,
croppz - > Pokaż proszę związek torturowania zwierząt w postaci wyrzucenia ich do kos...

źródło: comment_1591426646U4b76G1nJtP0WUf56tYIsM.jpg

Pobierz
@croppz: hahaha pokazac ci obrazek z neta???? Mówię tłumokowi że mój dziadek ojciec i ja zajmowaliśmy się chodowlą bydła i świń w pewnym momencie też i jak to wygląda a on mi obrazek z neta i jak mu się wydaje że to wyglada! #!$%@? mnie to obchodzi! Nie mówie już ze wszystkich rolników! Poczytaj jaki procent idzie do wielkich koncernów od zwykłych chłopów!!!!! Jesteś nie mającym pojęcia o sprawie głąbem wykłócającym
@croppz: gdyby nie ten okrótny rolnik co katuje krówki to tacy posrani znawcy z neta by wyzdychali. A widziałeś w internecie obrazek jak wyglądają teraz "protesty w usa"? I bedziesz #!$%@? osobę w nich uczestnicącą ze wiesz lepiel? To zwykły debilizm czy jesteś wszechwiedzący??? A
@croppz: dotarło że jedynĄ osobą z nas dwojga opychającą sie pyszną kie£baska z martwej krowy ( bo te padnięte zabierają na kiełbasy koncerny) jesteś ty???? Tego żeby nie kupować tych świnstw to babcia nauczyła sto lat temu. Czy dalej polski język trudny?
@croppz: ja się nie wykłócam z mechanikiem że poszła skrzynia jak mam zerową wiedzę. Z informatykiem o kompa też. Ale kurna jak przyjdzie do mnie TAKI ZNAWCA KLIENT W KAZDEJ DZIEDZINIE! Aaa pPANI PRACUJE 10 LAT ALE JA WIDZIALEM OBRAZEK W INTERNECIE I WIEM LEPIEJ! To jest poprostu poezja! Jestes zajebisty! Zaktualizuj mi jeszcze leki na podstawie obrazka z neta ok?