Wpis z mikrobloga

miałem ciekawą rozmowę z kumplem. Jestem na #bezrobocie i prawdopodobnie dostanę ten zasiłek solidarnościowy. Szczerze, gdybym był patusem pewnie bym zmienił zdanie. Ale nadal uważam, że Duda to szuja i nie głosuję na niego. Kumpel mi za to powiedział, że jak nie głosuje na Dude to nie mam prawa wziąć tych pieniędzy xD Kij w to, że robiłem bez przerwy 5lat. Pewnie x razy więcej dałem w samym podatku dochodowym niż te 4100zł ale on uważa, że nie mam do nich prawa. Że Duda daję mi pieniądze i jak mam na niego nie głosować XDDD Uważa, że to najlepszy prezydent i dobrze postępuje i powinienem zagłosować na niego nawet ze względu tylko na ten hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ładnie otumanieni są wyborcy PIS ...... #bekazpisu #wybory #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@muak47: mówiłem mu, że rząd nic nie ma i praktycznie dostaję część pieniędzy które mi zabrał. On uważa, że powinien się cieszyć że dostaję te pieniądze bo mogły iść na coś innego a dobry prezydent zdecydował dać xD ogólnie chłop w porządku. Nie jakiś patus a normalny, spokojny gość. Ale z polityką to ma trochę na bani
  • Odpowiedz
@NickciN: Powiedz jego skrzywionej logice, że nie ma prawa jeździć autostradami, korzystać z dworców i jeździć Pendolino zbudowanymi/kupionymi za czasów PO. A Ty możesz i to nawet z zimnym łokciem, luźno 140. Powinna na bramkach wjazdowych być jakaś weryfikacja według tego typa pewno. Kto głosował na PO w 2011, może wjechać, kto nie, niech się buja błotnymi drogami gminnymi.
  • Odpowiedz