Wpis z mikrobloga

Mam problem.. Wczoraj zainstalowałem od nowa sterownik do karty graficznej GeForce GTX 760M. Po zainstalowaniu stwierdziłem że przydałoby się uruchomić ponownie laptopa. Przy ponownym uruchomieniu laptop zatrzymuje się na etapie "ładowania Windowsa" (kręci się kółeczko pod znakiem Windowsa) i tyle. Próbowałem uruchomić go w trybie awaryjnym - ten sam problem co wyżej. Mam sporo danych na laptopie których nie chce stracić, ktoś coś doradzi? Wiem że mogę go zbootować przy zewnętrznym nośniku ale wtedy utracę wszystkie dane? Laptop to MSI GE70. Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#komputery #pcmasterrace #pomocy #pytanie #informatyka #programowanie
  • 31
via Android
  • 0
@Curus_Bachleda odpaliłem z komendy chkdsk /R C: . Tak w ogóle to robiłem to, bo nie chciał mi się CoD Warzone odpalić. Użyłem wcześniej jakiejś komendy z CMD do.."wyłączenia" grafiki zintegrowanej? Coś w stylu BasicDriver = disable. Ale to było przed instalacją nowego sterownika do Nvidia. Coś kojarzysz..?
via Android
  • 0
@ari2k5 @Curus_Bachleda a to odpaliłem bez tego /f. Tylko chkdsk /R C: . Przy ponownym uruchomianiu nic nie dawało odpalenie "naprawy". Kompletnie system nie rusza nawet próbując odpalić tryb awaryjny. Czekam bo coś mieli.
via Android
  • 0
@Curus_Bachleda właśnie też trafiłem na ten link, na drugim laptopie czytam. To najlepiej której komendy użyć? Pytam, bo na prawdę nie chce sobie danych z dysków usunąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)