Wpis z mikrobloga

@kubekdudek: Stary ja Cię za flaszkę ubiorę, także 20-30zł a nie 2000zł.

Serio są ludzie którzy pomogą ci się ubrać skoro sam nie chcesz nie jesteś w stanie taniej albo za darmo.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubekdudek: w sklepie stacjonarnym niemal na pewno dostaniesz rabat 10% na wszystko, tym bardziej jak kupisz więcej ciuszków.
Zakładając, że kask ma być tani, ale nie z dykty to 500 zł
Kurtka np. 700 zł
spodnie np. 500 zł
rękawice np. 200 zł
buty np.
  • Odpowiedz
@Hamza: @kubekdudek: Kazdy robi tak, ze kupuje kurtke do wszystkiego, a pozniej okazuje sie, ze ta kurtka jest do dupy i kupuje 2/3 konkretne. Ja latam gdzies od 10 stopni w gore i powiem tak. Jak kupisz kurtke 3 warstwowa mesh to po wypieciu reszty na lato bedziesz mial worek kartofli z latajacymi ochraniaczami. Znowu z drugiej strony jezdzac we wszystkich warstwach jesienia okaze sie, ze jest za
  • Odpowiedz
@PrezydentEvil: z tym workiem to tak nie do końca, moja akurat fajnie leży bez podpinek, z podpinkami dość sztywna jest, ale nie jest jeszcze zbyt ciasna i da się wepchnąć pod kurtkę kamizelkę, co sprawia, ze przy 2-3 stopniach na plusie, jeżdżąc po mieście, jest na tyle gorąco, że poci mi się ciało, nie wiem jakby było, gdybym zrobił trasę np. 300 km w ciągu dnia, a mało kto jeździ
  • Odpowiedz