Wpis z mikrobloga

@futrzakos: nie widzę żadnego problemu ¯\_(ツ)_/¯ też jestem zwolennikiem poglądu że wystarczy nie przesadzać z aplikacją i można nosić co się chce i kiedy chce

  • Odpowiedz
@rod3nt:
Dziwne, na mnie Kun w lato, przy wysokiej temperaturze trzyma wiele godzin. Jak lecę w gorące kraje to jest to mój pewniak, który nie zniknie po 2 godzinach....
  • Odpowiedz
@WujekAtom: Widzisz, ostatnio się tutaj dziwili i twierdzili że nie jest możliwym to co mówię, iż Herba Fresca siedziała na mnie >10h :D Inna rzecz, że fryzjer to jednak ręczniki, preparaty, żele, kremy, #!$%@? muje dzikie węże, więc ma prawo się stracić.

A np. wczoraj L'Aventure 5,5h z zegarkiem w ręku.

Przy czym ja trwałość określam do momentu, w którym sam czuję zapach (dwa psiki dookoła nadgarstka i sprawdzam co godzinę
  • Odpowiedz
@rod3nt:
A, ok, te specyfiki rzeczywiście mogły zabić zapach Kuna.
Dziwne są te różnice w trwałości czasami i raczej to nie zależy od batcha.
Na mnie np. Banana Republic 78vintage trzyma i projektuje kilka godzin, wytrzymał nawet kąpiel w oceanie ¯\_(ツ)_/¯ a na tagu mówią o 3godz trwałości.
A Al Haramain L'Aventure trzymal na mnie cały dzień ;)

@BotRekrutacyjny:
U mnie na szyji Rasasi Fattan.

Na lewej ręce Just Jack
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: biore leki na glowe wiec juz nie latam na tych samych dlugosciach fal mozgowych co swiry z fragry, nie bede nawet probowal zgadywac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
MFK Aqua Universalis - na poczatku nie bylem przekonany ale zaczynam coraz bardziej doceniac te kompozycje ()
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: To łatwe...Gucci Memoire dune Odeur ;)

Ja dzisiaj czuje dokładnie to samo co papież gdy dostaje nowe szaty liturgiczne z pracowni Laboratorio Atelier Vesti Sacre gdyż Filippo Sorcinelli spryskuje Unum Lavs nowe szaty wysyłane najwyższym dostojnikom kościoła katolickiego.
Ale klimat!
  • Odpowiedz