Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy #techniczneproblemy... Kto ma taki młynek do kawy i może mi powiedzieć w którą stronę kręcą się nożyki? Zgodnie ze wskazówkami i czy w przeciwną? Właśnie podcięłam kabel, bo się przetarł w jednym miejscu, wszystko działa, ale teraz nie jestem pewna, czy złożyłam wszystko dobrze xD Zamieniłam nawet przewody i nadal mi się kręci w przeciwną do ruchu wskazówek zegara i to chyba nie tak powinno być aaaaaaa pomocy (,)

#kiciochpyta #pomocy #kawa

Taki o:
Koleandra - Mirki pomocy #techniczneproblemy... Kto ma taki młynek do kawy i może mi ...

źródło: comment_1591044390BbIVfy73fYB2F34r5EkTFD.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koleandra: Kierunek podłączenia ma znaczenia w prawdzie stałym np samochody albo wszędzie tam gdzie są baterie :D Możesz coś spalić albo będzie chodziło w drugą stronę w takich przypadkach w prądzie zmiennym bez znaczenia :D Brawo Ty niektóre boją się prądu jak ognia :p
  • Odpowiedz
  • 2
@Piro3202
@omi-omi
@testowyandrzej Kiedyś kupię, obiecuję () ale póki mam tylko ten, niech se pomieli jeszcze.

@Niebadzlosiem to już teraz będę wiedziała, dzięki :) Takie proste rzeczy lubię sobie podłubać, wszystkie moje lampki choinkowe mają przełączniki on/off, zamontowałam, żeby nie wylatać gniazdka xD
  • Odpowiedz