Wpis z mikrobloga

Witam, czy jest ktoś po kierunku cyberbezpieczeństwo na agh, chiałbym zaczerpnąć opini na temat tego kierunku, jak i jaki wynik trzeba mieć aby się dostać (wiem, że to zależy od różnych czynników). Dzisiaj ruszyła rekrutacja i zastanawiam się czy celując w matematykę podstawową 90-100% i rozszerzenie ok 70-80% warto się w ogóle pchać. Myślałem również nad nowym kierunkiem "Informatyka i systemy inteligentne". Ewentualnie PK (informatyka) ktoś jakieś sugestie opinie co do tych kierunków i uczelni?
#agh #pk #studia #rekrutacja
  • 19
@langle: Wydaje mi się, że nie spadną bo ci co mają tryhardować to ich ta pandemia nie zatrzymała, a dała jeszcze więcej czasu do przerobienia zadanań/materiału. Uczelnia jak uczelnia, i tak do pracy cię nie przygotuje, ale warto poszerzyć swoją wiedzę o to co jest na studiach. No i ze statusem studenta szybciej można się wbić na staż/prace.
@Tomek_MVP: Brzmi ciekawie i syllabus wygląda interesująco. W ostatnim czasie zacząłem się bawić danymi w Pytonie i jest to całkiem interesująca działka o podłożu matematycznym. Obawiam się, że ten szał spowoduje duże progi na wejście.