Wpis z mikrobloga

@prosty_banan: jakby to od chcącego zależało, to nikt by nie płakał na tagu przegryw xD

To raz... A dwa.
Ja zwolenniczka narkotyków nie jestem. Ludzie jednak maja różne podejście, tan dziewczyna pisala, że to byłO jednorazowo.
Trochę słabo na podstawie wątku, który wrzuciła @absinth oskarżać @Hannahalla o takie rzeczy, jak pisała @Bellie...
@agaja: A no masz rację, bardziej miałem na myśli w sumie też i podwójne standardy, które tu wychodzą.

Jak przegrywy kwiczą nt. rozwiązłości kobiet to ...są nazywani przegrywami i incelami, a jak już ktoś inny (najlepiej inna laska) napisze o drugiej, że daje dupy to w sumie spoko, można się rozejść xD

Ja tam nic nie mam do ludzi, którzy biorą narkotykli, sam nie jestem święty (tylko trawka here jbc xd)
@Bellie: ja skomentowałam to, co wyżej ktoś wrzucił.
Natomiast jeśli mam być szczera, to niespecjalnie nie interesuje, co i z kim robi obca mi osoba.
Rozumiem, że Ewidentnie Tobie jakoś musiała zaleźć czymś za skóre, jednak dla mnie to anonimową kobita, jakich wiele ;)
#!$%@?ąc od tego, że nie jestem pewna, czy kolejna anonimowa osoba o niewiadomej wiarygodności na pewno przekaże prawdziwe informacje

I nie jest to jakoś przytyk do Ciebie,
@agaja: oczywiście, a info, które przekazuje zostało doręczone przez samą Hallę, wystarczy poczytać komentarze - to tak odnośnie wiarygodności. Czemu to piszę? Bo myślę, że więcej osób powinno poznać prawdę o tej dziewczynce, nudne jest jej promowanie i przedstawianie jako super zaradną, kiedy nic z tego co ma nie zarobiła własną pracą, a przy tym gardzi osobami, które nie są w tak przyjemnej sytuacji życiowej.