Wpis z mikrobloga

#sprzedam #mazda #mazda3 #sprzedamauto

Zaczynam poszukiwania kupca - będę miał auto sprzedania za jakiś miesiąc-dwa więc badam zainteresowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mazda 3 sedan
* rok produkcji 2016
* 47000km przebiegu (70+% w trasach)
* najbogatsza wersja wyposażenia - SkyPassion (tylko bez skóry i automatu) + CarPlay/AndroidAuto dołożone w ASO
* kolor czerwony (ten co wszystkie mazdy mają ¯\_(ツ)_/¯ )
* pierwszy właściciel, serwisowany w ASO
* cena wywoławcza 58k PLN

Zdjęcia, specyfikacje i więcej informacji dla zainteresowanych
  • 12
@ksiak: na ten moment nic nie robiłem bo ledwo sie gwarancja skończyła, przeglądy blacharskie ma robione więc gwarancja jest (podobno na 12 lat)
Jak oglądałem na podnośniku przy zmienianiu kół to nie widziałem nic szczególnego

Poza tym z blacharką na razie ok (poza typowymi uszkodzeniami w stylu ktoś huknął drzwiami gdzieś na parkingu i się zabrał). Wiadomo jak to z mazdami i blacharką jest, ale "podobno" te późniejsze roczniki były już
@izud: oups ( ͡ ͜ʖ ͡)

silnik: benzyna 2.0 120KM (SkyActive-G) - jedyny dostępny benzynowy w tamtym momencie

wg hamowni te silniki zwykle wypluwają koło 140KM, można dograć program na 165KM (to dokładnie ten sam silnik, a różnica to generalnie przebieg momentu powyżej 4k rpm)
@Narmol: generalnie SkyPasssion z tego rocznika nie stoja wiele taniej (a i mozna znalezc wiele drozszych)

Spieszyc mi sie nie spieszy, auto jest w bardzo dobrym stanie, z najbogatszym wyposazeniem i ze stosunkowo malym przebiegiem

Salon Mazdy proponowal wykup w okolicach 53-55k w zaleznosci od dokladnej wyceny wiec zawsze pozostaje mi ta opcja jako rezerwa
@KOLEGAMAMY: najbogatsza wersja w tamtym czasie była nazwana „SkyPassion”
Oprócz tego była wersja „SkyPassion+skóra”, która różniła się jak sama nazwa wskazuje skórą - moja Mazda jest bez skóry

Automat testowałem przed zakupem i mnie wogóle nie przekonał - zachowywał się jak automaty sprzed 10lat. Ostatnio testowałem Mazdę 6 2.5 i tamten automat juź sie dużo lepiej zachowywał w mojej opinii (nie wiem czy to inna skrzynia, mocniejszy silnik czy coś innego).