Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś wskazówki jak rzucać, żeby trafiać w zielone? Niby mam po ponad 80 shootingu każdego, ale praktycznie nigdy nie mogę trafić ze strzałem idealnie, prawie zawsze "slightly early" i dupa. Czasem coś wpadnie, ale głównie to tylko spod kosza mi coś wchodzi #nba2k20 #nba2k
  • 8
@Adams_GA: nie patrzeć na wskaźnik tylko wyczuć moment. na każdym zawodniku z innym stylem rzutu jest inaczej, zawsze możesz iść na freestyle i spróbować wyczuć po kilkudziesięciu rzutach
@Adams_GA: mówisz o parku czy o solo graniu. Jak masz wybór rzutu to NAJWAŻNIEJSZE jest jakiego releasu używasz. Jedne sa lepsze, jedne gorsze. Na twoim zawodniku na karierze musisz sobie ustawić zajebisty rzut a potem go nie zmieniac i ćwiczyć.

Na innych trybach po prostu musisz się nauczyć danego zawodnika/timingu rzutu i tyle.
@Adams_GA: nie uważasz, że to byłoby dziwne gdybyś trafiał każdy rzut na zielono, elitarny wynik to 45% rzutów celnych za 3 zobacz sobie w statystykach z jaką częstotliwością trafiasz. Pamiętaj też, że oprócz oceny punktowej nba2k duży nacisk gładzie na badge (to jest bardzo ważne) powiedz jak masz rozdysponowane badge to co podpowiem co zmienić :)