Wpis z mikrobloga

(°° (°° (°° (°° (°°

- Lux robi z Orianny 3-0 w pierwsze 5 minut.
- Kayle idzie AFK na pierwsze 5 minut.
- Noc zbiera na bocie 4 kille w dwa ganki, bo bot nie stawia wardów.
- MF farmi 70 minionów w 20 minut.
- Ok gra nie jest łatwa, ale się zepne, wygrywało się już i 3v5 w tym brązowym szicie.
- Powoli się podnosimy, zabijam Orianne co teamfight, Varusa też. Wkurza tylko Trynd i jego splitpush. Mówie MF żeby się cofnęła odpushować, bo miniony wchodzą na bazę. Posłuchała i odrobiła trochę farmę, ale dmg dalej 0.
- Ostatnia walka. Mówie MF żeby się cofnęła odpushować, bo miniony wchodzą na bazę (a i tak nic nie robi w teamfightach, czasem nawet ulta nie zdąży odpalić i już leży)
- Enemy rzuca się za Lux, która znowu dała się złapać w stun Branda. MF się nie cofnęła, walczy z nami mając 4-8 i robiąc mniej dmg niż shaco supp.
- Wszystko albo nic. Szybki ult w Varusa, potem przerzucam się na Branda i robię dziki dive pod oba turrety, żeby pozbyć się - Orianny i triple kill. MF dalej się nie cofnęła. Ja i Kayle pingujemy ją jak szaleni, żeby się cofnęła. MF się nie cofnęła, pcha z nami dalej mając 4-8 i robiąc mniej dmg niż shaco supp.
- PCHAMY, PCHAMY, PCHAMY. MINIONY ZBIJAJĄ NASZ DRUGI TURRET PRZY NEXUSIE!!! MF SIĘ NIE COFA!!! SZYBKO MOŻE ZBIJEMY SZYBCIEJ, ZOSTAJE Z 300 HP. MF DALEJ BIJE MNIEJ NIŻ SHACO SUPP!!!


Starczy tej gry na dziś. MF skończyłaby chyba z roztrzaskaną czaszką, gdybym miał gościa obok. Prosiłem tylko, żeby się cofnęła i odepchała. Bez flejmu, bez krzyku. Prosiłem kilka razy. #!$%@? no...
#leagueoflegends
Pobierz ruda_stuleja - (╯°□°)╯︵ ┻━┻(╯°□°)╯︵ ┻━┻(╯°□°)╯︵ ┻━┻(╯°□°)╯︵ ┻━┻(╯°□°)╯︵ ┻━┻

- Lux ...
źródło: comment_1590977070hUemKdw57QUAp2a1VzPhKz.jpg
  • 9
@ruda_stuleja: A co miała mf'ka bez front leane zrobić, powiedź ty mi. Wizja adc jest taka, że stoi za kimś i kręci dmg ile fabryka dała. Natomiast tu była zostawiona sama sobie, nie zultuje, bo jej w ciągu 0.1 sec tego ulta wyłączą, lux nie dość że gra pod siebie to jeszcze zhonia??????????? co ona niby zhoniowała Q od branda?( ͡º ͜ʖ͡º)
varus ma ogromne zasięgi
@SarahC: Dlatego mówiłem jej, żeby się cofnęła. Ja sam Varusa, Orianne i Branda robiłem. Nie oczekuję od tych ludzi, że będą potrafili grać, broń cie panie baronie XD. Sam wszystkie gry ciągnę i akurat potrzebowałem, żeby się posłuchała, bo w teamfightach i tak była useless co poradzić ¯\(ツ)_/¯
Poprosiłem ją o jedną rzecz, nie posłuchała i wdupiliśmy kwestią dosłownie 3 sekund.
@Cin-Cin: Oesu ww full dmg XD Gdzie ty
@ruda_stuleja Taka rada na granie vs nocturne - staraj sie stawiać wardy głęboko w jego dżungli. On ultuje z daleka, z racji tego że raczej sie nie domyślisz w brązie na którą linie może iść to stawiaj sobie wardy. Mf nie miała szans z Shaco w momencie w którym byli 3v2, mega łatwe cele dla assasina w jg który ma cc żeby wspomóc swoje ganki. W momencie jak widzisz gdzieś nocturnea to